Cs Go Mouse lag sorunu

Bu konuyu okuyanlar

FurkanN292

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Nvidia GeForce 840M ekran kartım var. Oyuna girdiğimde mouse yumuşak ve yavaş bi şekilde hareket ediyor. Normalde fareyi hareket ettirdiğim an imlecin hareket etmesi gerekirken fareyi hareket ettirdikten sonra ekranda imleç hareket ediyor. Arada çok ufak bi saniye var. Ama yine de oynanmıyor.

"fps_max 60" yapınca, sorun ortadan kalkıyor. Ama 120 fpsde oynamak varken 60 fps biraz kötü oluyor.

Oyunu "tam ekran"dan, "tam ekran pencereli"ye getirince de düzeliyor ama fpsde inişler ve çıkışlar çok yüksek oluyor bu yüzden oyun oynanmaz hale geliyor.

Bir de ekran kartı yerine işlemciyle başlatınca oyun düzeliyor. Ama bu seferde performans düşük oluyor.

Eskiden böyle bi problemim yoktu. Windows 10 Creators güncellemesini yaptıktan sonra oldu bu. Eğer bildiğiniz çözüm varsa yazarsanız çok sevinirim :)

Mustafa AKYÜZ

Asistan
Reaksiyon puanı
56

Bu Videolar 'yu izlersen Fps Arkaşı Yaşarsın Artı Videonun Son Kısımlarında Mouse hızını ayarlamayı görürsün

FurkanN292

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Bu Videolar 'yu izlersen Fps Arkaşı Yaşarsın Artı Videonun Son Kısımlarında Mouse hızını ayarlamayı görürsün
Dün sorunu çözmüştüm yine de teşekkürler.

Csgo.exe -> özellikler -> uyumluluk -> Tam ekran iyileştirmelerini devredışı bırak'ı işaretleyince sorun ortadan kalktı

Ayrıca sorunum ayarla ilgili bir şey değildi. Ben zaten ivmeli oynuyodum ama benim dediğimde mouse bildiğin laglıydı. Sen adamın bulunduğu yere aim alana kadar adam ilerlemiş oluyodu. Hızla alakalı bir şey değil. Yine de teşekkürler.