CS:GO Demo ayarları / Silahı öne alma

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba arkadaşlar herkesin sıkıntı yaşadığı bir kaç konuya deyinmek istiyorum.

Eminim ki bir çoğumuz zevkle girdiğimiz CS:GO'da öyle bir anlarımız oldu ki Teamkill'er ( ACE ) , Ninja Defuse'ler , Wallbang'lar , Air Shotlar ve daha fazlası... Fakat bunları kayıt altına alamayan arkadaşlarımız üzülmesin, console'de yazılacak bir kaç komut ile demo ( video ) alabileceksiniz.

Demoyu ileri - geri sarma, durdurma, demo hızını ayarlama = komutları ;

• demolist : Kayıt edilen maçların listesi
  • demoui : Demo oynatma penceresini açar
  • demo_gototick : Demonun seçilen bölgesine atlar
  • demo_listhighlights : Demodaki tüm verileri siler
  • demo_listimportantticks : Önemli olan kesitleri listeler
  • demo_pause : Demoyu durdurur
  • demo_resume : Demoyu devam ettirir
  • demo_timescale : Demo oynatma hızınızı ayarlayabilirsiniz ( 1x - 2x - 4x )

Gelelim bir diğer konumuz olan silahı öne alma kodu, bende bu kodu kullanıyorum çünkü geniş açı sunuyor ve tek bir noktaya bakarken çevrenize daha çok hakim olabiliyorsunuz;

viewmodel_fov : 54 - 68 arasındaki değerleri verebilirsiniz.Kolunuzun ve silahın ekranın altından uzaklığını ayarlayabilirsiniz,
viewmodel_offset_x : -2 ve 2 arasındaki değerleri verebilirsiniz.Kolunuzun ve silahın X ekseninde nerde olacağını ayarlayabilirsiniz
viewmodel_offset_y : -2 ve 2 arasındaki değerleri verebilirsiniz.Kolunuzun ve silahın Y ekseninde nerde olacağını ayarlayabilirsiniz
viewmodel_offset_z : -2 ve 2 arasındaki değerleri verebilirsiniz.Kolunuzun ve silahın Z ekseninde nerde olacağını ayarlayabilirsiniz

Kodları ve ayarları denedikten sonra ki düşüncelerinizi bu konu altına yazabilirsiniz :)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Bak bu takanca işini arıyordum, iyi oldu.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
CrashZ'nin yapmış olduğu viewmodel mapini de kullanarak kodlarla uğraşmadan bu ayarları yapabilirsiniz. Tabi mesela oyun içinde yapmak isteyen veya acil işi olanlar için faydalı olacaktır :)

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
CrashZ'nin yapmış olduğu viewmodel mapini de kullanarak kodlarla uğraşmadan bu ayarları yapabilirsiniz. Tabi mesela oyun içinde yapmak isteyen veya acil işi olanlar için faydalı olacaktır :)

Muhtemelen bir çok kişi viewmodel mapını indirmekle uğraşmaya bilir, bende kullanmıyorum kendim kodlarla uğraşınca daha çok zevk alıyorum :D en sonunda "BEN YAPTIM" hissi çok ayrı bişey :D