Soru Cs Go Da Aimi (Bileği ) Iyi Olan Bir Insanın Aimi Nasıl Valorantta Çöp Olur

Bu konuyu okuyanlar

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
2 sorum var
1-) valorant p2w mi neden bunu sordum skinli silah ve skinsiz silah arasında çok fark var gerek vuruş Gerek hasar bana böyle geliyo
2-) CS go da aimi akıcı stabil ve insanları normalce vuran biri nasıl valorantta vuramaz

Biraz detay vermek istiyorum kendimden arkadaşlar ben pro bir oyuncu degilim kendi halimde sıradan bir oyuncuyum CS go da adamları normalce vurabiliyorum (bazen sprey bazen headshot bazen gogusden )tabikide her zaman hs yi tutturamiyorum spreyi tutturamiyorum tek tek attığım vuruşları tutturamiyorum kolsuzlugum tutuyor ama onun dışında vuruyorum stabil bir şekilde adamları

Gelelim valorantta

Valorantta genellikle adamları spreyle vururum bazen spreyler tutmuyor Not : valorantta pingim 34 felan

Ben valorantta ne kadar adamın kafasına sabırla tek tek sıksam adam ölmüyor ama bazı oyuncular koşarak bana kolayca hs atabiliyor bazı spreylerimde rakipe hasar bile veremiyorum doğru düzgün. kolsuz olduğumu sanmıyorum bilegim (aimim gayet iyi ) ama valorantta bir dengesizlik mi bir lagmi var bilmiyorum lütfen bana yazın çok huzurumu kaciriyo bu olay

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Elmas 2 olan biri olarak söylüyorum.Aşırı Smurf hesaplar var.CSGO'da Global olmuştum bi ara.Ama Valoya geçtiğimde biraz afalladım.Zamanla alışıyorsun.VE HACKDE VAR