Cs:go Broken Fang Yeni Hesap

Bu konuyu okuyanlar

yoldas07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır CS GO oynamıyorum eski hesabı da yeğenime vermiştim. broken fang operasyonu için yeni hesap açtım görevleri yapmaya başladım. Resimde yazılanların çoğu yapılmamış. Hesaba steam guardı dün kurdum. acaba görevleri boşuna mı yapıyorum diye endişeliyim. Görevler bittikten sonra operasyon bileti alırsam resimde yazılan şartlara uymamasına rağmen operasyon bileti alıp hemen kullanabilir miyim ? broken fang pazarından alışveriş yapabilir miyim ?

diğer bir soru operasyon bileti steam da 123 TL ye satılıyor , kredi kartı ile alınca 3-4 TL de dolar-TL çevirisinden masraf gidecek bana maliyeti herhalde 126-127 TL olur , operasyon bileti alıp kullanamazsam ve görevleri yapmak için harcadığım zamana çok üzülürüm. Konu hakkında bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun.

diğer bir soru eğer operasyon biletini hemen kullanabiliyorsam Bynogame de operasyon bileti 110 TL ye satılıyor hızlı teslimat ile . Bynogame den bilet alıp hemen kullanabilir miyim ? yoksa 7 günlük takas banı süresinin bitmesini mi beklemek zorundayım ?

sanırım kasa açma anahtarları gibi bir şeye benziyor. Kasa anahtarlarında durum nasıldır ? hesap üsteki resimde yazılan şartları karşılamıyorsa bile steam da kasa anahtarı alıp hemen kullanıp kasa açmaya izin veriyor mu ?
1s1.jpg

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
1. Kırık diş operasyon biletini Cs go içerisinden alırsan 108 TL ye geliyor.
2. Mobil guard yeni kurulduğundan 15 gün pazarı ve takası kullanamazsın. Orada 7 gün yazan kurallardan biri. Fazla olan günü baz almalısın.
3. Bilet envanterine geldiği gibi direk operasyonu aktifleştirebilirsin. En fazla 100 yıldız elde edilebilir.

İlk hafta 10 diğer haftalarda 6 şar yıldız yapıp geçmen yeterli. Herhangi tamamladığın 8 yıldız için 1 adet 5000 TP ögesi veriyor. Bu sayede 100 yıldız yapman bile cs goda fazladan 12 level atlaman anlamına gelir. Hesabın 21 e ulaştığında otomatik olarak Seçkin(prime) statüsüne yükselir. (Her seviye 5000 TP ister.)

Hatırlayamadığım tek nokta ise yeni açılan hesapta direk bileti satın alabilmen. Madem bu bileti alacaksın oyuna gir operasyon sayfasını aç ve bileti satın al de. 108 tl için kart bilgilerini doldur ve satın al. Satın alma için beklemen gerekiyor derse malesef bu operasyon ödüllerinden yararlanamazsın.
Çünkü 30 Nisanda görev tamamen kalkacak. 30 Nisandan sonra bileti aktifleştirmen durumunda sadece cs go profiline Kırık diş jetonu tanımlanır.

Son düzenleme: