CS:GO Anlık takılma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Noktawn

Öğrenci
Arkadaşlar merhaba 4 ay önce bir bilgisayar aldım ancak cs go da anlık takılmalar yaşıyorum. Diyer oyunlarda hiç böyle birşey yok ancak cs go ya gelince oyunda hep anlık takılma oluyor be bu oyunumu baya bi etkiliyor. Casper G900
-İntel i7 10750H CPU
-Nvidia RTX 2070 Super
-16 GB 3200 mhz Ram
-Windows 10 Home Edition
Bütün sürücülerim güncel driverlar da tam. Lütfen yardım edin !!!

MutluAslan

Doçent
Arkadaşlar merhaba 4 ay önce bir bilgisayar aldım ancak cs go da anlık takılmalar yaşıyorum. Diyer oyunlarda hiç böyle birşey yok ancak cs go ya gelince oyunda hep anlık takılma oluyor be bu oyunumu baya bi etkiliyor. Casper G900
-İntel i7 10750H CPU
-Nvidia RTX 2070 Super
-16 GB 3200 mhz Ram
-Windows 10 Home Edition
Bütün sürücülerim güncel driverlar da tam. Lütfen yardım edin !!!
Cs go ayarlarını ss olarak atar mısın? nvidia denetim masası ayarlarını yaptın mı? antivirüsün varmı?

Noktawn

Öğrenci
nvidia denetim masassı ayarlarını yapmadım hocam sanırım ancak onla da takılma oluyordu. antivirüsüm yok hiç windowsun kendi güvenliğini kullanıyorum

MutluAslan

Doçent
nvidia denetim masassı ayarlarını yapmadım hocam sanırım ancak onla da takılma oluyordu. antivirüsüm yok hiç windowsun kendi güvenliğini kullanıyorum
oyun dosyalarını steamden doğruladınız mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde başlatma seçeneklerindeki herşeyi silip -High yazıp oyuna giriş yapmayı dener misiniz?

wittroc

The King of the Woodland Realm
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
Haters gonna hate
Aynısını maalesef kendim de yaşıyorum.

MutluAslan

Doçent
Son düzenleme:

Uchiha Sasuke

Profesör
Özel başlık
Kekkei Genkai
Server kaynaklı takılma olabilir.
konsola +graph yazdıktan sv ve var değerlerine dikkat edin. Takılma anında kırmızıya dönüyorsa (aşırı yükseliyorsa) server kaynaklı sorundur.
Özellikle ölüm maçlarında çok karşılaşılır.

SDN Son Haberler