Soru CS 2'de 2 tane "ibuypower DreamHack 2014 Sticker" bulunan M4A1-S | Atomic Alloy (Minimal Wear) skin'i kaç TL eder?

juliuscaesar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,CS 2 skin piyasasında genel olarak fiyatlara hakim olmadığım için (bilenler/hakim olanlar) varsa fiyat ederini yazarsa çok sevinirim.

2 tane "ibuypower DreamHack 2014 Sticker" bulunan M4A1-S | Atomic Alloy (Minimal Wear)

Sizce bunun fiyatı kaç TL/dolar eder?

Ekli dosyalar

• a1s ibuypower.jpg
    a1s ibuypower.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen moderatör:

Death Mark

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
15,463
1713873889310.png

Merhaba CS 2 skin piyasasında genel olarak fiyatlara hakim olmadığım için (bilenler/hakim olanlar) varsa Fiyat ederini yazarsa çok sevinirim

2 tane "ibuypower DreamHack 2014 Sticker" bulunan M4A1-S | Atomic Alloy (Minimal Wear)

Yukarıdaki görselde olduğu gibi iteminizin topluluk pazarındaki değerine bakacaksınız. Eğer steam üzerinden satmayı düşünüyorsanız, tahmini rakamlar ortadadır. Aracı sitelerede satmaya karar verirseniz, onlarda satış grafiği yer alması gerekiyor. Kıyaslama yaparak belirli oranda değer kazandığında satarsınız.

juliuscaesar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekli dosyayı görüntüle 189301

Yukarıdaki görselde olduğu gibi iteminizin topluluk pazarındaki değerine bakacaksınız. Eğer steam üzerinden satmayı düşünüyorsanız, tahmini rakamlar ortadadır. Aracı sitelerede satmaya karar verirseniz, onlarda satış grafiği yer alması gerekiyor. Kıyaslama yaparak belirli oranda değer kazandığında satarsınız.
Hocam skinin ederini ben de biliyorum. Üstünde 2 tane "ibuypower 2014 dreamhack" stickeri bulunuyor. Asıl para eden bu stickerlar olduğu için tahmini fiyatını öğrenmek istiyorum. Stickerlar silahtan daha pahalı.

adem emirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
dostum stickerlerle birlikte sanırım 410-470 dolar aras bilgin olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba CS 2 skin piyasasında genel olarak fiyatlara hakim olmadığım için (bilenler/hakim olanlar) varsa Fiyat ederini yazarsa çok sevinirim

Stickerler 210-220 tanesi, skin de 40-45 dolar.

juliuscaesar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dostum stickerlerle birlikte sanırım 410-470 dolar aras bilgin olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

stickerler 210-220 tanesi skin de 40-45 dolar
Teşekkürler peki en iyi nerde satılabilir bir fikrin var mı? Çünkü genelde pazar siteleri Sticker fiyatlarını saymıyor

Death Mark

Guru
Katkıda Bulunan
Reaksiyon puanı
15,463
Hocam skinin ederini ben de biliyorum. Üstünde 2 tane "ibuypower 2014 dreamhack" stickeri bulunuyor. Asıl para eden bu stickerlar olduğu için tahmini fiyatını öğrenmek istiyorum. Stickerlar silahtan daha pahalı.
Aslında ilk yorumum da söylediğim üzere örnek rakam belirleyebilirsiniz. Çıkartmalarınızın tekil değerini bulun ve hepsini dahil edip satışa çıkarın. Eğer satamazsanız daha makul bir değerde şansınızı denersiniz.
1713874529450.png

adem emirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler peki en iyi nerde satılabilir bir fikrin var mı? Çünkü genelde pazar siteleri Sticker fiyatlarını saymıyor
Dostum benim bildiğim ve yaptığım Steam satışları çünkü diğer CS 2 skin sitelerinde neredeyse %25'e yakın bir komisyon kesiliyor ama yine de site istersen Bynogame de rahatlıkla satabilirsin.