Cs 1.6 mod kurulumu acil yardımm

Bu konuyu okuyanlar

Semih0010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Merhabalar.İlk defa cs1.6 indirdim.Cs durağı ndan.internettem harici bir grafik modu indirdim.Bu modu oyuna nasıl aktarabilirim.teşekkürler

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
uzun yıllardan beri cs1.6 oynuyorum. genelde direk oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç dedikten sonraki yere atılır yada cstrike klasörüne atılır. isterseniz bana dosyanın linkini verin ben bakıyım. yanlış yere atılması durumunda bir daha indirmek zorunda kalmayın diye

Semih0010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
uzun yıllardan beri cs1.6 oynuyorum. genelde direk oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç dedikten sonraki yere atılır yada cstrike klasörüne atılır. isterseniz bana link verin ben bakıyım. yanlış yere atılması durumunda bir daha indirmek zorunda kalmayın diye
İndirdiğim modu çıkartıp klasörü mğ atacağız içindekileri mi? Tşkler
Mesaj otomatik birleştirildi:

uzun yıllardan beri cs1.6 oynuyorum. genelde direk oyuna sağ tıklayıp dosya konumunu aç dedikten sonraki yere atılır yada cstrike klasörüne atılır. isterseniz bana dosyanın linkini verin ben bakıyım. yanlış yere atılması durumunda bir daha indirmek zorunda kalmayın diye
İlk dediğimi mi yapacsğım 2. Sini mi tşkler.

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
genelde o klasörleri düzenlerle zaten. valve ise valve klasörüne, cstrike ise cstrike klasörüne. size sadece dosyayı oyunun dosya konumunu açıp bırakmak kalır. (ip at beraber olsun cs :d)

birde yama yapmak yerine csgo mod serverlere girebilirsin.

Semih0010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Yusuf aga nasıl yapcam şimdi indirsiğim modun içinde birsürü bişeyler var

genelde o klasörleri düzenlerle zaten. valve ise valve klasörüne, cstrike ise cstrike klasörüne. size sadece dosyayı oyunun dosya konumunu açıp bırakmak kalır. (ip at beraber olsun cs :d)

birde yama yapmak yerine csgo mod serverlere girebilirsin.
?

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
1. ile 2. dediğim aynı zaten. indirdiğin dosyada "models, sprites, sound) gibi klasörler varsa : cs 1.6'ya sağ tıkla, dosya konumunu aç de > cstrike klasörüne bu dosyaları at. Eğer indirdiğin klasörde (AMX MOD X, cstrike, config, cstrike, platform, logs) gibi klasörler varsa : cs 1.6'ya sağ tıklayıp dosya konumunu aç de ve klasörleri buraya at.

Semih0010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
1. ile 2. dediğim aynı zaten. indirdiğin dosyada "models, sprites, sound) gibi klasörler varsa : cs 1.6'ya sağ tıkla, dosya konumunu aç de > cstrike klasörüne bu dosyaları at. Eğer indirdiğin klasörde (AMX MOD X, cstrike, config, cstrike, platform, logs) gibi klasörler varsa : cs 1.6'ya sağ tıklayıp dosya konumunu aç de ve klasörleri buraya at.
Dosya konumunu açtım modu ds açtım.Modun içindekileri mi cstrike ya komple kes yapıştırıyım mı

Semih0010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
modun içinde hangi dosyalar var? bu işlem çok kolay bir işlem aslında
Evet kolay ama xd. Sırayla
Addons
Cl_dlls
Classes
Data
Dlls
Events
Gfx
Logos
Manual
vebenzeri klasörler ayrıca
wad dosyaları cfg dosyaları falan

YusfarsLn10

Asistan
Reaksiyon puanı
68
bunların hepsini dosya konumunu açtıktan sonra karşına çıkan cstrike dosyasına at. Bazen bozuk yamalar olabiliyor, yada uyumsuz mu desem bilemedim. modu kurduktan sonra hata verebiliyor. hata verirse başka yama bak.

Son mesajlar