Crysis Warhead PC Geliyor

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Crysis oynamak için çok güçlü bilgisayarlar gerekmediğini ispatlamak isteyen EA, ucuz bir Crysis bilgisayarı hazırladı. Sistemde hangi donanımlar var dersiniz?

Electronic Arts, ilk Crysis'i satın almayan oyuncuların genel sebebinin yüksek sistem ihtiyaçları olduğunu anlamış olacak ki, 699 dolarlık bir Crysis Warhead PC hazırlayarak oyunu çalıştırmak için mutlaka pahalı bilgisayarlar gerekmediğini herkese göstermeye karar verdi. Yapımcı Crytek, yayıncı EA, donanım üreticisi Nvidia ve sistem toplayıcısı UltraPC işbirliğiyle hazırlanan Crysis Warhead PC, 16 Eylül'de oyunla birlikte çıkacak.

Kasanın İçinde Neler Var?

Crytek'in ek paketi geliştirirken benchmark için kullandığı sistemle aynı olan Crysis Warhead PC, 2,66 GHz Intel Core Duo E7300 işlemci, Nvidia 9800GT ekran kartı ve 2 GB belleğe sahip. Crysis Warhead'i yüksek(high) ayarlarda ortalama 30 fps hızla çalıştırdığı söylenen bilgisayarın, EA veya Crytek'in donanım işine girmesi anlamına gelmediğinin de altı çiziliyor. Yine de sistemin oyun çıktığında gerçekten başarılı olması durumunda, Nvidia'nın stoktaki tüm 9800GT'leri eriteceği kesin.

crysis-warhead-cift.jpg

Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

blogcu46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer 1. oyunla aynı grafik motorunu taşıyorsa kesinlikle evet çalışacaktır. Şahsen ben Radeon 3850 ile full AA 1440-900 olarak 25-35 FPS olarak ilk oyunu gayet başarılı bir şekilde oynamıştım.

yucel79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
9800 gt ekran kartinin fiyatlari 200 ytl uzerinde bi ekran karti ıcın pekde ucuz denecek ve herkesın alabılecegı bı ekran kartı degil turkıye sartlarında

SanaLCan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunun çok ciddi bir sistem gereksinimine ihtiyaç duyduğunu sanmıyorum ben 1gb ram ve 256mb ati ekran kartı ile oynadığımı hatırlıyorum.

c0lin

Profesör
Reaksiyon puanı
5
sanal can kelimenizin her cümlesini kalın harfle yazmak kurallara aykırı :)