Crysis 3 % 100 Türkçe Yama

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençlik bazı setuplarda dil seçme yok ondan yamayı indirmesi gerekenler var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim kurduğum oyun türkçe değil sebebini çözemedim bana dil seçeneği sunmadı o yüzden bunu kullanmayı düşünüyorum inşallah işe yarar

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
benim indirdiğim 8gb lık sürümde Türkçe yok. :p
benim indirdiğim sürümde de türkçe yoktu ama hafiften ingilizcem olduğu için dert etmedim. :) bu arada en sonunda şu enerji kaynağı olan mereti öldüremedim bir türlü. trainer larda bir işe yaramıyor oyundan atıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir oyunu pazarlarken oyunu satacaklari bolgeye gore hazirlarlar yani asya tarafinda satilacaksa Asya ulkelerinin dilleri konulur Amerikaya satilacaksa amerikadaki diller konulur. Avrupaya satilacaksa avrupa dileri. Sizin aldiginiz oyun buyuk ihtimal avrupa versyonu ve turkce mevcut. Farkli bir siteden indirmisseniz turkce dahil olmayabilir. O yuzden bosuna kafa yormayin bosuna klavye eskitmeyin. Adamlar koymus ihtiyaci olan indirsin diye.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsinde yok gözüm,siz çok akıllısınızda indirmeye uğraşanlarmı gerizekalı !?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Reloaded sürümünde kurarken alttan TR_tr diye seçince türkçe kuruyormuş, sanırım orayı atladığınızdan dolayı hepinizde ingilizce kuruyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
crysis3 te zaten türkçe ye ayarlıyosun:rolleyes::rolleyes::tongue::tongue::4::drool:

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oyun zaten türkçe değil mi? Cevat reyizz var sonuçta işin içinde türkçe olacak :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Adam belki rip falan indirdi, bütün diller çıkarıldı ve sadece ingilizce var. O da türkçe dili indiriyor. Yama değil yani orijinal. Yorumlara bakar mısınız. Bu forum önceden öyle miydi herkes her şeyi bilirdi ah ah

S

SDN Okuru

SDN Okuru
crysis 3 orjinal hunter edition kurdum. guncelleme varmış. ben univ in netinden giriyorum. sanırım engellemiş. sonra benim bir arkadaşa gittim, onun netinden guncelleyip oynadım (multi yi) ama eve gelince gene güncelleme istedi. e zaten yapmıştım...

tesir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adamlardaki muhabbete bak ya yok türkçe oyuna türkçe yamaymış siz neyiin kafasını yaşıyonuz arkadaşlar biz oyunu oynayamıyoruz ben fıransızcaya bile razıyım:)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
crysis 3 8 gb deil akıllım 17,5 gb git bakkaldan al da gelll hadii bakemm

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Yahu oyunu illegal indirdiniz yada kurarken dili ingilizce kaldı dil ayarlarında da değiştirme çıkmıyor saysak bile yamaya gerek yok.

Oyunun kurulu olduğu dizinde

Installer - game - tr_TR klasöründe olan system.cfg dosyasını oyunun kurulu olduğu dizine kopyala olsun Türkçe yama nedir yaaa???

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bu oyunu 02/08/2013 tarihinde aldım ama ingilizcee çıktı napim yanii indircem tabi türkçe yamasını

S

SDN Okuru

SDN Okuru
abi bende localization diye bir klasör yok ne yapıcam yardım edin :crying:

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
CrySis zaten doğal olarak kendi dilii Türkçe değilmiydi ? Ben CrySis 1 den sonrasını oynamadım oda Türkçe ydi . Yanlış mı biliyorum ?

marowak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyunumuzda türkçe dil olsa neden indirelim... sizin elinizdeki türkçe olabilir...

Son_Goku

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yama İyi Hoş Benim 7.5 gblik sürüm İngilizce Ama Açıklama Yanlış Prophet Yeni Karaktermi Her Oyunda Gözüktü Adam Ne Yeni Karakter Çok Saçma Oldu Biliyorum Da Oyun Hakkında Bilgi Al (Geçen Oyunda Alcatraz Bu Oyunda Prophet Var Diyemi Dedin Bilmiyorum Öyleyse Kusura Bakma)