Cristiano Ronaldo satın aldığı adada keşfe çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Cristiano Ronaldo'nun ada satın alması epey konuşulmuştu. Şimdi ise çocuğuyla birlikte adayı keşfe çıktığı görüntüleri sosyal medyanın gündeminde.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Koca bir ada alıyorsun içinde korana yok, hani nerede heyecan, nerede aksiyon...

İstanbul'da ki Kız Kulesinin hikayesi geldi aklıma. Kral kızına bir şey olmasın diye özel denizin ortasına yer yaptırıyor ama yılan her şekilde geliyor oraya. ( Kaderde varsa Koronadan adaya giderek mi kaçacak :) )

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
İstanbul'da ki Kız Kulesinin hikayesi geldi aklıma. Kral kızına bir şey olmasın diye özel denizin ortasına yer yaptırıyor ama yılan her şekilde geliyor oraya. ( Kaderde varsa Koronadan adaya giderek mi kaçacak :) )
Bir taşıyıcı kuş bile bulaştırır

Eşi=aşkım bankadaki para ne oldu
Ronaldo=hergün faiz mesajı geliyordu canım sıkıldı boş ada satın aldım
Eşi=.......

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
En iyi sirketle adami kesfe cikiyorummu demis yoksa benmi yanlis anladim

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Dünya yüzünde 1 milyar dolar kazanç barajını aşan ilk sporcu olduğunu okumuştum. Ama Filistinli çocuklar için yaptığı yardımlar sebebiyle severim Ronaldoyu.

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Dünya yüzünde 1 milyar dolar kazanç barajını aşan ilk sporcu olduğunu okumuştum. Ama Filistinli çocuklar için yaptığı yardımlar sebebiyle severim Ronaldoyu.
Aldigi paranin cogunu reklamlardan kazaniyor.yardimsevere biri oldugu goruluyor ama nedense ben hic ısınamadim ronaldoya futbolcu olsam yanimda ronaldo gibi birisini istemem on plana cikmayi cok seviyor ve artist.ben zlatani seviyorum adam cok dogal

NxeS

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Adam bu kadar servetle ne kadar vergi verebilir ki?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Rahat bırakın şu adamı ya :d

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Doğru diyon bizim daha önemli bir konumuz var :)

Kuzey Kore lideri Kim Jong-un öldü mü?
Son durumu nedir sen bilirsin ? 2-3 oldu o konuyu açıp duruyon...

Ölmemiş te rahatsız mı oldun bakayım seen noydu sanaa

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ölmemiş te rahatsız mı oldun bakayım seen noydu sanaa
Evt reiz çok rahatsız oldum.
Senin açtığın aşırı önemli Türkiye'nin tek gündem konusu olan Kim Jong-Un öldü mü ölmedi mi konusu dururken onu tartışmıyorlar gelmişler burada boş beleş Ronalda'nun aldığı adayı tartışıyorlar :p. Olacak iş mi bu yani...

Rahat bırakın şu adamı ya :d

Şurda lafı iyi yapıştırdın Allah senden razı olsun sende olmasan forumca boş beleş Ronaldo'yu konuşacaktık...

Abdullah Alkan

Doçent
Reaksiyon puanı
417
Aldigi paranin cogunu reklamlardan kazaniyor.yardimsevere biri oldugu goruluyor ama nedense ben hic ısınamadim ronaldoya futbolcu olsam yanimda ronaldo gibi birisini istemem on plana cikmayi cok seviyor ve artist.ben zlatani seviyorum adam cok dogal
Reis futbolcu oldun, ronaldoyla aynı takıma geldin ısınamadım birde yol verdin . Valla helal olsun :D

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Konuyla alakasız olacak ama bahsettiğiniz özelliklerden dolayı Ronaldo'yu istemiyorsunuz ama Zlatan'ı çok seviyorsunuz. İbrahimovic'ten daha artist biri var mı acaba futbol aleminde. Adam kendini tanrı ilan ediyor, kendinizle çelişmişsiniz. :D

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Konuyla alakasız olacak ama bahsettiğiniz özelliklerden dolayı Ronaldo'yu istemiyorsunuz ama Zlatan'ı çok seviyorsunuz. İbrahimovic'ten daha artist biri var mı acaba futbol aleminde. Adam kendini tanrı ilan ediyor, kendinizle çelişmişsiniz. :D
Zlatani sevmemin nedeni sempatik bir adam ronaldoda onu goremiyorum.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Evt reiz çok rahatsız oldum.
Senin açtığın aşırı önemli Türkiye'nin tek gündem konusu olan Kim Jong-Un öldü mü ölmedi mi konusu dururken onu tartışmıyorlar gelmişler burada boş beleş Ronalda'nun aldığı adayı tartışıyorlar :p. Olacak iş mi bu yani...

Şurda lafı iyi yapıştırdın Allah senden razı olsun sende olmasan forumca boş beleş Ronaldo'yu konuşacaktık...

Ülke ve dünya gündeminde o konular açılıyor , sadece Türkiye'yi ilgilendiren konular açılmıyor , lütfen..

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
herif ada alıyor biz ay sonunu nasıl getirceğimizi hesaplıyoruz

saroglua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
o bacağı niye banu alkan gibi sıyırıyor

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358

Benim sevdiğim tek yabancı futbolcu zlatan'dır. İlk defa Zla'yı seven birini gördüm.