cpu kullanımı gpu dan yüksek

sorun varmıdır?

• var

• yok

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

sistemgereksinimi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayarımdan pubg mobile oynarken cpu yüzde 50 gpu 25-30 seviyelerinde oluyor acaba sorun varmıdır (işlemci amd ryzen 1300x 3.50 ghz ekran kartı msi gtx 1050 ti bi sorun varmıdır yardım edin )

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Sürücülerini nasıl güncelledin? İşletim sistemin nedir?

sistemgereksinimi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
okadar bilgili değilim işletim sistemi windows 10 (doğrulamayı kaçak programla yaptım)

BlackTSix

Asistan
Reaksiyon puanı
122
Merhaba,

Sorunun işletim sistemi veya herhangi farklı bir olumsuz durumla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Oynadığınız oyun aslen bir mobile oyun olup bilgisayarda oynamak için EMULATÖR kullanıyorsunuz sorun bununla kaynaklı. Ancak yinede emin olmak için farklı bir uygulama veya oyun üzerinde test edebilirsiniz. Şunu unutmayın ki mobile da işlemler CPU odaklı yürüdüğünden bilgisayar için EMULATÖR kullanıyor olsanızda %100 dengelemek imkansızdır. Endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum, sadece sıcaklık değerlerine dikkat edelim. Aksi bur durum söz konusu olursa yine konu üzerinden yada özelden mesaj atabilirsin.

sistemgereksinimi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Sorunun işletim sistemi veya herhangi farklı bir olumsuz durumla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Oynadığınız oyun aslen bir mobile oyun olup bilgisayarda oynamak için EMULATÖR kullanıyorsunuz sorun bununla kaynaklı. Ancak yinede emin olmak için farklı bir uygulama veya oyun üzerinde test edebilirsiniz. Şunu unutmayın ki mobile da işlemler CPU odaklı yürüdüğünden bilgisayar için EMULATÖR kullanıyor olsanızda %100 dengelemek imkansızdır. Endişelenecek bir şey olduğunu sanmıyorum, sadece sıcaklık değerlerine dikkat edelim. Aksi bur durum söz konusu olursa yine konu üzerinden yada özelden mesaj atabilirsin.
oh şükür