Çözümünü Bilmesemde Icloud Hesabınız Telefonu Isıtıp Kastırıyor

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,253
Arkadaşlar 5 senelik icloud hesabım vardı, çok fazla uygulama yükledim çok fazla uygunsuz siteye girdim sonucunda 5s telefonum durduğu yerde ısınıyor sürekli 50gb hafıza satın almam gerekiyordu ve bunları bi türlü temizleyemedim, sonra se2020 aldım ondada takılmalar mevcuttu geçenlerde yeni hesap açtım sıfırdan mühim bilgilerimi kaydettim eski hesayeni hesap açınca Allah sizi inandırsın se2020 telefonum rahatladı, 5s tende hesap silindiği için telefonda takılma ve ısınma tamamen bitti, sebebini ve çözümünü bilmiyorum ama icloud hesabında yapılanların telefona etkisi çok büyük, şuan çok önemli düzenli kullandığım uygulama hariç telefonumda saçma sapan uygulama yok, ve uygunsuz siteler saçma sapan sitelere giriş yapmıyorum ve telefonum canlandı.

icloud hesabınızda çok kıymetli şeyler yoksa bir bağınız olduğunu düşünmüyorsanız gerekli olanları elinizde tutup yeni hesap açıp eski hesabı silin telefonunuzdaki değişimi göreceksiniz ?

bataryam ısınıyor değiştireyim mi diyen arkadaşlar bu yöntemi denesin gerçekten çok fark ediyor boşa tornavida değdirmeyin telefonunuza, bundan sonra telefonumda gereksiz saçma uygulamaya yer yok ve uygunsuz saçma sitelere giriş yapmıyorum