[Çözüldü] Format Attıktan Sonra Ekran Çözünürlük Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle Merhaba arkadaşlar. Dün Windows 8.1 ile format attım bilgisayara. Önceden ekran çözünürlüğüm 1366x768'idi. Şimdi ise 1024x768. Nasıl düzelteceğim yardım edin?? Ekran kartı güncel.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Ekran kartı sürücülerinizi güncellediniz mi? Windows update'i kontrol eder misiniz lütfen?

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekran kartı sürücülerinizi güncellediniz mi? Windows update'i kontrol eder misiniz lütfen?
DriverBooster ile güncelledim ilk olarak, olmadı. Şimdi ekran kartı sürücüsünü kaldırıp, AMD sitesinden (Ekran kartı AMD) autodedectutility'i indirip onla deneyeceğim birde. Ekran çözünürlüğünü düzeltmek için CatalystControlCenter ı indirdim. Ama açınca "CatalystControlCenter kullanarak yapabileceğiniz bir ayar yoktur" yazıyor.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Öncelikle Merhaba arkadaşlar. Dün Windows 8.1 ile format attım bilgisayara. Önceden ekran çözünürlüğüm 1366x768'idi. Şimdi ise 1024x768. Nasıl düzelteceğim yardım edin?? Ekran kartı güncel.
DriverBooster'i eski sürücüleri kurduğundan önermiyorum. Ekran kartı sürücülerini DDU ile kaldırıp, internet üzerinden en güncel sürümünü el ile kurun.

NecatiFK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
DriverBooster'i eski sürücüleri kurduğundan önermiyorum. Ekran kartı sürücülerini DDU ile kaldırıp, internet üzerinden en güncel sürümünü el ile kurun.
Çözdüm sorunu. Aygıt Yöneticisi'nden ekran sürücüsünü kaldırdım, ardından bilgisayara reset atıp catalyst control center'ın ReadonHD sürümünü indirip kurdum. Otomatik 1366x768 yaptı.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Çözdüm sorunu. Aygıt Yöneticisi'nden ekran sürücüsünü kaldırdım, ardından bilgisayara reset atıp catalyst control center'ın ReadonHD sürümünü indirip kurdum. Otomatik 1366x768 yaptı.
Geçmiş olsun... :)

gokhangur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14

Başarılı işlem. Geç mesaj yazmışım... [emoji2]

Son düzenleyen moderatör: