Counter-Strike 1.6 & 1.5 Online

Bu konuyu okuyanlar

Kriptograf

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
Half Life ile başlayan akımın sonu gelmeyecek gibi duruyor.Counter-Strike oynayanlar bilirler online oynayanlar aşırı derece de bağımlılık yapıyor,kendimden biliyorum oturdum mu başına temel ihtiyaçlar dışında kalkmazdım başından.
Oyun şiddetten daha fazlasını içeriyor fakat hissedilen daha farklı yani adam vurduğunuz zaman dikkati çeken kan veya adamın Ölümü değil sadece senin onu vurmuş olman bu yüzden bir yan etkisi olmadığını düşünüyorum tabi bakış açısına göre değişecek yönleride yok değil.

Bi zaman sonra bu alışkanlık tabi kendi kendime bu kadar oynanır mı bu oyun dememe neden oldu,ufak tefek araştırmalardan sonra ve bir kaç kafadar bulduktan sonra şu sevdiğimiz Counter-Strike 1.6 & 1.5 online oynayabilmek için oyun serverlarını kurmaya kalkıştık.Başlarda datacenter kapılarında yatacak duruma geldik ama :) daha sonra içmediğimiz kolalar oyunu kendi serverlarımızda oynayacağımız gün içindi :).Önce ufaktan bir internet sitesi Cs çevresi de çok önemlidir mesela muhabbetler çok terim içerir,kendi aralarında Türkçe'yi katleden konuşmalar da olur.
İşte bu muhabbetler cezb ediyordu oynayanları oynamaya niyeti olanları falan.

Her neyse biz 1 tane makina ile başladık tabi Counter-Strike server kurulum işine başlarda 3 4 server anca satabildik daha sonraları ticareti de öğrenince tabi olay farklı bir boyuta geldi.2 yıldır server satıyoruz Oyunyoneticisi die de bir isim bulduk :)Şimdi oyunla ilgili sorunlarla uğraşmaktan o alıştığım oyuna giremiyorum bile.

Her türlü sorularınız,server kiralama isteklerinizi bekliyorum arkadaşlar vardır elbet Sdn de Counter-Strike oynayan deliler :)

Counter-Strike 1.6 & 1.5 Server Satış & Destek
[email protected]

[size=6pt]Fiyat ve daha fazla bilgi vermedim,ayrıntıları msn adresimi ekleyenler ile görüşebiliriz[/size]

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Bu konunun ne alakası var.