• iOS 15’in en önemli özellikleri!

Dün akşam saatlerinde tüm dünyada yayınlanan iPhone'ların yeni işletim sistemi iOS 15 sürümünün en önemli özelliklerini aktardık.

Yardım Corsair Katar Pro 165Tl'ye Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Hushing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar , öncelikle bir mouse almak istiyorum. Bütçem 150-160TL civarlarında. GittiGidiyor'da indirim kuponum var ve 195TL olan Katar Pro 165TL'ye geliyor.

Sizce alınır mı? Ellerim küçük , FPS oyunları oynayacağım. Sensörü , ergonomisi ve yazılımı güzel göründü bana. Ayrıca başka öneriniz varsa Gamepower , Rampage gibi markalardan almak istemiyorum. Sorun yaşayan arkadaşlarım var ve genelde önerilmiyor.

HÜDHÜD

Rektör
Reaksiyon puanı
6,521
Bence alınabilir, fiyatı uyguna gelmiş size...

Mert Ayıboğan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar , öncelikle bir mouse almak istiyorum. Bütçem 150-160TL civarlarında. GittiGidiyor'da indirim kuponum var ve 195TL olan Katar Pro 165TL'ye geliyor.

Sizce alınır mı? Ellerim küçük , FPS oyunları oynayacağım. Sensörü , ergonomisi ve yazılımı güzel göründü bana. Ayrıca başka öneriniz varsa Gamepower , Rampage gibi markalardan almak istemiyorum. Sorun yaşayan arkadaşlarım var ve genelde önerilmiyor.

Ergonomisi çok iyi değil, tutuş şekliniz nedir? Bu arada DPI seviyesi yazılımsal olarak 12k civarı. Light-2-100 bakılabilir, daha ucuza. Sensörü biraz daha kötü olsa da ergonomisi daha iyi. Ve Katar Pro'da son zamanlarda scrollunda sorun çıkmaya başladı.

Son mesajlar