Masaüstü Corax 3155-4 [Yavuz Selim] Sistemi Alınır Mı?

oguzhanfindik

Öğrenci
Herkese selam, 3.500TL bütçem vardı 2 haftadır araştırma yapıyorum en son bu PC aklıma yattı. Sadece ekran kartını RX570 yapıp bide belki kasayıda GamePower Horizon Gaming MESH Panel 650W yapıp almayı düşünüyorum önerileriniz nedir ? (Ekran kartı ve Kasayı değiştirdiğim zaman 4.216 Yapıyor)

gamercat

Asistan
Cezalı
o poweri pek tavsiye etmem.
aynen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Herkese selam, 3.500TL bütçem vardı 2 haftadır araştırma yapıyorum en son bu PC aklıma yattı. Sadece ekran kartını RX570 yapıp bide belki kasayıda GamePower Horizon Gaming MESH Panel 650W yapıp almayı düşünüyorum önerileriniz nedir ? (Ekran kartı ve Kasayı değiştirdiğim zaman 4.216 Yapıyor)
pek iyi gelmedi bana

gamercat

Asistan
Cezalı
Peki sistem özellikleri nasıl sence aynı özelliklerle bir çok farklı yerden topladım kimi 4.300 kimi 4.400 ü buluyor en ucuz bunu buldum
incelemeni tavsiye ederim

oguzhanfindik

Öğrenci
incelemeni tavsiye ederim
Yani evet bence fiyatına göre iyi sistem ama işlemci ve ekran kartı da normal olarak düşük 4.000 tl bütçeye çıkabildiğim için 3100 ve RX570 düşünüyorum bu fiyata alabiliceğim en iyi sistem olduğunu düşünüyorum senin fikrin nedir attığım sistem için

alpsadik

Nothing is true, Everything is permitted
Yönetici
Moderatör
Fiyat performans olarak bundan daha iyisini bulabileceğinizi tahmin etmiyorum. Bütçeniz kalırsa bi ram, ssd takviyesiyle rahatlıkla kullanırsınız

ThorJ

Profesör
Fiyat performans olarak bundan daha iyisini bulabileceğinizi tahmin etmiyorum. Bütçeniz kalırsa bi ram, ssd takviyesiyle rahatlıkla kullanırsınız
Kesinlikle, ben de tavsiye ederim.

met 35

Rektör
RX 570 ,1650 den daha iyi bi e.kartı. Almışken ,570 alması daha bi iyi olur.

oguzhanfindik

Öğrenci
RX 570 ,1650 den daha iyi bi e.kartı. Almışken ,570 alması daha bi iyi olur.
Kesinlikle bende o yüzden RX570 seçtim
Abi rx 570, R3 3100 lü sistemler 4300-4400 liradan aşağı yok. Bence aradaki farka değecek bir fark da yok iki kart arasında.
Evet ama fiyat olarakda değecek bi fark yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu teneke "Gamepower."'i neden seçiyorlar anlamıyorum. PSU'larını zaten dememe gerek yok.
Corsair öneriyor herkes ama benim aldığım ürünün özelleştirme kısmında bir adet corsair var onda da fan yok