Yardım Çöp işlemciye overclock

Bu konuyu okuyanlar

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
Merhaba çöp halde olan pcyi biraz adam edip kullanmak istiyorum. İşlemci ekte. Ne yapabiliriz nası yapabiliriz overclock hakkındaki bilgim 0

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    3 KB · Görüntüleme: 67

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
iyi bir sogutucu ve güc kaynanıgınız varmı nedeni ise overlock hız aşırtmadır yüksek ısı verdigi icin sogutucu veya iyi bir güc kaynagına sahip degilsen anakart vb zarar verebilir ısı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

işlmecin ölü bir işlemci ve bilmiyorsan hic girme max yapsan bile seni tatmin etmez.

Anivia

Doçent
Reaksiyon puanı
450
iyi bir sogutucu ve güc kaynanıgınız varmı nedeni ise overlock hız aşırtmadır yüksek ısı verdigi icin sogutucu veya iyi bir güc kaynagına sahip degilsen anakart vb zarar verebilir ısı.

işlmecin ölü bir işlemci ve bilmiyorsan hic girme max yapsan bile seni tatmin etmez.
evet yeterince soğutabiliyorum ve supply de yeterli

ölü mü onu bilmiyorum nasıl anlayabilirim

Emirhan Sonmez

Doçent
Reaksiyon puanı
406
evet yeterince soğutabiliyorum ve supply de yeterli

ölü mü onu bilmiyorum nasıl anlayabilirim
işlemcinin ölü oldugundan kastım cok eski 2022ye göre yani overlock yapsan bile istedigin verimi alamayabilirsin.