Çoookk acilll laptop tavsiyesi(ilk defa alicamm)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

black_angel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar;
foruma daha yeni üye oldum shiftdeleteyle daha bir haftadır haşır neşirim ilk defa laptop alıcam ve tavsiyelerinize ihtiyacım var
Qosmio F50-11A (4 GB) TOSHIBA DÜNYASI Fiyat özellik Teknik Servis Montaj Yedek Parça
M Series M50VN-253BD ASUS DÜNYASI Fiyat özellik Teknik Servis Montaj Yedek Parça
TOSHIBA F50-11A yımı yoksa ASUS'u mu almalıyım aslında TOSHIBAdaha iyi gibi duruyor özellik olarak ama teknik servisi için hiç iyi şeyler söyleiyolar hem ekşi-uludağ sözlükte hem de diğer sitelerde o yüzden biraz gözüm korktu açıkçası ama ASUS sağlam marka diyolar TOSHIBA'nın özelliklerine benzer özelliklerde önerebileceğiniz bir ASUS modeli var mı çünkü ben bulamadım laptop tavsiyelerine açığım ama bu laptoplardaki özellikler olacak ve ASUSTOSHIBA SONY VAIO dışında olmayacak.

freewill

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
61
reklam kokan hareket bunlar :) okadar banladınız ama inadına mı yapıyorsunuz anlamadım ayrıca fiyatlar yüksek :D

sci3

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1
bir kere uludağ sözlük geyik yeri oraya bakıp hayatına şekil verme :D tavsiye :)
Eğer grafik ve 3B ağırlıklı şeylerle uğraşıcaksan oyun vs Asus al 9650m gt hem ısınmaz hemde iyi performans ekran kartıdır. Monsterde kullandım biliyorum.
Ama hafıza ve kasa sağlamlığı diyorsan Toshiba al 640GB hemde 5400rpm şu zamanda iyi güzel.. ;)

şimdiden hayırlı olsun..ayrıca SDN'de de kalıcı olursun inşallah :) banlanmadan :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...