Continuum 2.Sezon Onayı Alındı . 2.Sezon 2013'te

Bu konuyu okuyanlar

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Zevk alarak izlediğim Continuum dizisinin ilk sezonu bittiği için şöyle bir araştırma yapayım dedim. Ve dizinin 2013.te 2.sezonunun da çıkacağı haberini alarak çok mutlu oldum.

Arkadaşlar bu diziyi henüz izlememiş olan varsa kesinlikle öneririm. Özellikle bilim kurgu hastaları için inanılmaz bir dizi. Konusu ise bir o kadar güzel..

Herhangi bir torrent sitesi(zamunda..vs) üzerinden direkt tüm sezonu indirip (10 bölüm) izleyebilirsiniz.

Haberin kaynağından aynen kopyalayıp veriyorum.

Continuum 2. sezon onayını aldı! Bölüm sayısında değişiklik var!

flydd.jpg

Continuum takipçilerinin merakla beklediği karar çıktı. Gelişme dizi fanlarını mutlu edecek! Yayıncı Kanada televizyon kanalı Showcase, bilim-kurgu dizisinin 2. sezonunu onayladı.

Showcase'in yaz döneminde ekranlara getirmeye başladığı ve elde ettiği izlenme oranları ile yaz dönemi boyunca kanalın bir numaralı serisi olma özelliğini gösteren dizinin ikinci sezonu 2013 senesi içerisinde ekranlara gelecekken, yeni sezon için 13 bölümlük sipariş verildiği belirtildi. Dizinin 05 Ağustos Pazar akşamı sona eren ilk sezonunun toplam 10 bölümden (A Stitch in Time, Fast Times, Wasting Time, Matter of Time, A Test of Time, Time's Up, The Politics of Time, Playtime, Family Time, End Times) oluştuğunu hatırlatalım.

27 Mayıs tarihinde ekranlara gelen A Stitch in Time isimli bölümle 1 milyonun üzerinde izleyiciyi ekran başına çekerek Showcase'in daha önceki dizileri göz önüne alındığında en iyi başlangıç yapan dizisi olma ünvanını elde eden Continuum böylelikle yaz dönemi için özel bir yapım olmayı başardı ve Kanada televizyonlarında kendi zaman dilimi içerisinde (9p-10p) hakim yapım olarak dikkatleri üzerine topladı. Dizinin açılış bölümü akşam boyunca ekranlara gelen iki gösteriminin toplamında 1.7 milyon izleyiciye ulaşırken, kendi yayın saatindeki ilk gösteriminde ise (9pm) 900,000 (2+) ve 427,000 (A25-54) rakamlarını elde etti. Geçtiğimiz haftalarda ekranlara gelen End Times isimli birinci sezon finali bölümü ise Showcase tarihinin en çok izlenen final bölümü ünvanını elde etti.

Shaw Media kıdemli başkan yardımcısı Barbara Williams yeni sezon onayı hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ''Böylesine orijinal bir senaryoya, üretken ve verimli izlenme oranlarına sahip bir dizinin ikinci sezonuna yeşil ışık yakmaktan, özel izleyicilerimiz için Kiera'nın zaman içindeki yolculuğunu devam ettireceğimizden dolayı oldukça gururluyuz.''

Simon Barry'nin (The Art of War) yaratıcısı olduğu ve 'Geleceği kurtarmak için ne kadar ileri gidebilirsin?' sloganıyla tanıtılan bilim-kurgu polisiyesi Kiera Cameron (Rachel Nichols) karakteri üzerine odaklanıyor. Cameron, 2077 yılında yaşayan bir kadın polis olup, zaman yolculuğu sonrası geçmiş zamana (2012) kaçmayı başarmış bir grup fanatik teröristin peşine düşüyor. Cameron, genç teknoloji dehası Alec Sadler'ın (Erik Knudsen; Jericho, Scream 4) yardımıyla günümüz Vancouver'ında bir yandan acımasız suçluların tarihin akışını ve geleceği değiştirmek için yaptığı planları bozmaya çalışırken bir yandan da zorluklarla karşı karşıya geleceği ve kapana kısılacağı bu ortamdan evine dönmek için mücadele vermeye başlıyor. Özgürlükleri için savaştıklarına inanan suçlularla ilgili soruşturmasını hızlandırmak için yerel polis kimliğine bürünen Cameron, yeni iş ortağı dedektif Carlos Fonnegra (Victor Webster; Castle, Melrose Place) ile sıkıntılı geçecek bir ittifak kuruyor. Dizinin oyuncu kadrosunda bahsettiğimiz isimlerin dışında Stephen Lobo (Smallville, Little Mosque On The Prairie), Roger Cross (The Gates, First Wave, 24, Fringe), Lexa Doig (V, Andromeda, Stargate SG-I), Omari Newton (Blue Mountain State, Sophie), Luvia Petersen (The L Word) ve Terry Chen (Combat Hospital) gibi isimler rol alıyor.

Reunion Pictures ve Shaw Media ortak yapımcılığında hazırlanan ve geliştirilen Continuum'un ilk sezon çekimleri Vancouver'da gerçekleştirilmişti. Yeni sezonun çekimlerine de Vancouver'da başlanacak. Bu arada Fan Expo'dan gelen bilgilere göre dizinin yayın hakları ABD'de henüz ismi resmi olarak açıklanmayan bir kanal tarafından satın alındı (muhtemelen SyFy) ve önümüzdeki Ocak ayından itibaren Lost Girl örneğinde olduğu gibi ilk iki sezon arka arkaya ekranlara gelmeye başlayacak. (Güncelleme: Akşam saatlerinde dizinin ABD yayın haklarının Syfy kanalı tarafından satın alındığı duyuruldu)

KAYNAK

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Ben de ilk sezonu izledim, ikinci sezonu bekliyorum :)

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Çok uzun süre var yine her zaman ki gibi.

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Aradaki o süreyi ben kendi adıma söylüyorum; Fringe, Supernatural ve VampireDiaries ile kapatırım. Sanırım tümünün eylül ayında yeni sezonu başlıyordu. İzlediniz mi bilmiyorum ama özellikle Fringe öneririm arkadaşlar. Gerçekten kaliteli bir yapıt.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
diziye ısanamadım okuduğum yorumlarda benim gibi düşünen çok rachel nicholsun güzelliği bile yetmedi :)
hayranlarına hayırlı olsun 2. sezon :)

İzlediniz mi bilmiyorum ama özellikle Fringe öneririm arkadaşlar. Gerçekten kaliteli bir yapıt.

fringe ve supernatural hayatımın en iyi iki dizisi :) fanatiğimdir :)

keyloger

Müdavim
Reaksiyon puanı
235
İyi iyi, 1 sezon boşa takip etmemiş olduk. :)

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
ilk sezonu az çok izleme fırsatı buldum. izlemeyenler varsa, amerikan dizilerindeki gibi iddialı bir atmosfer beklemesinler. bu kanada yapımı, mütevazi bir dizi. bence vasat bir bilim kurgu. senaryosunda mantık hataları var. izleyiciye vermesi gereken duyguları veremiyor. heyecan, gerilim hissetmeniz gereken yerlerde yeterince hissedemiyorsunuz. şahsen tavsiye etmem. ancak bilim kurgu olsun da, ne olursa olsun diyorsanız, izleyebilirsiniz.

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
gayet beğenerek izledim , tavsiyemdir arkadaşlar. Zaten 2.sezonun devam ediceği belliydi bana kalırsa , tutuldu çünkü baya bi.Kısa sürede yayınlanır umarım 2.sezon

selim97

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güzel bir diziye benziyor ayrıca kapaktaki kız da güzelmiş izleyeceğim

arsenik

Müdavim
Reaksiyon puanı
242
Yeni bölümü 4 gün sonra çıkacak.

PetyrBaelish

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Dizi güzel mi?

Çok dizi izliyorum ama,bunada başlayayım güzelse.:)

Empatik

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Fringe ve Da Vincş's Demons u izliyorum başlasam mı aceba buna da. Fringe tarzında mı ?

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Fringe gibi ise asla izlemem. Son sezon konudan saptırdılar ve bir bölümlük son yaptılar. Önceki 4 sezonu çöpe attılar.

Yine de bir bakarım. :)

erenberk

Müdavim
Reaksiyon puanı
101
Güzel dizi izleyin bence :) Fringe kadar bilim kurgunun en abuk sabuk saçmalıklarını barındırmıyor ama sonuçta gelecek nesil teknolojiler var.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yabancı dizi manyağı olduk yaa