çok zayıf olma sorunsalı

Bu konuyu okuyanlar

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
18 yaşındayım boyunda yaşıma göre uzun sayılır ama çok zayıfım sigara kullanıyorum alakası varmıdır bilemiyorum. düzensiz bi beslenmeye sahibim bazı öğünler yemek yemeye üşeniyorum bazı öğünler çok fazla yiyorum bi türlü beslenmeyi rayına sokamadım ama yinede toplam tüketimim normal bi insanla aynı düzeyde neler yapmam gerekir

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Takma kafana kardeş zayıflık iyidir kilo alma boş ver kilonu koru 81 kiloyum ben 3-4 kilo nasıl veririm onu düşünüyorum.

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Sigara zamanla tat duyusunu azalttığı için iştahsızlık ortaya çıkarır.Zaten bence sigara ve spor birlikte yürümez.Kilo işine gelirsekte kusura bakma bende vermeye çalışıyorum veremiyorum diyeni anlarımda çok olağanüstü bir durum, hastalık yoksa nasıl kilo alamıyonuz arkadaş ya yemek yemeye üşeniyorsan şunu yapabilirsin en çok istediğin yemeklere saldır ve bitirmeden kalkma o gün hamburger mi istedi canın git ye pizza mı istedi git ye döner mi lahmacun mu ne istiyosan onu ye ama ye bizim bir arkadaşa yaptık şu an memnun.

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Sigara zamanla tat duyusunu azalttığı için iştahsızlık ortaya çıkarır.Zaten bence sigara ve spor birlikte yürümez.Kilo işine gelirsekte kusura bakma bende vermeye çalışıyorum veremiyorum diyeni anlarımda çok olağanüstü bir durum, hastalık yoksa nasıl kilo alamıyonuz arkadaş ya yemek yemeye üşeniyorsan şunu yapabilirsin en çok istediğin yemeklere saldır ve bitirmeden kalkma o gün hamburger mi istedi canın git ye pizza mı istedi git ye döner mi lahmacun mu ne istiyosan onu ye ama ye bizim bir arkadaşa yaptık şu an memnun.
önerini deneyeceğim teşekkürler

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
Sağlıklı beslendiğin sürece ideal kilona ulaşırın.Sigarayı bırakmanı tavsiye ederim.Nasıl bırakırsın bilemem.Ben hiç kullnmadım çünkü.Ama bırakırsan hayatın bambaşka bir şekil alır.Spor olarak bisiklet kullanabilisin...Sebze meyve tüketimin eksik olmasın.

oguzhanq

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Sağlıklı beslendiğin sürece ideal kilona ulaşırın.Sigarayı bırakmanı tavsiye ederim.Nasıl bırakırsın bilemem.Ben hiç kullnmadım çünkü.Ama bırakırsan hayatın bambaşka bir şekil alır.Spor olarak bisiklet kullanabilisin...Sebze meyve tüketimin eksik olmasın.
sebze sevmem ama meyve çok yerim sigarayıda azalttım bırakmam zor ama artık az içiyorum