Çok yüksek yer isteyen oyunları nasıl çok kısa sürede yüklerim

Bu konuyu okuyanlar

EmoAbi

Öğrenci
Merhabalar nasıl büyük yer isteyen oyunları çok kısa sürede indiririm. Lütfen yardım edin 7 gb oyunları yüklerken iki kere düşünüyorum.

Assad Najjar

Profesör
Özel başlık
Doktor
İndirme uygulaması olarak İnternet Download Manager'ı öneririm.
Yalnız bu uygulama ücretlidir; ama 30 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebilirsin.
Üretici firmayla bağlantım bulunduğu için kafana takılan soruları özelden sorabilirsin.
Ancak lütfen korsan kullanmayalım; çünkü bu uygulamanın yapımında ben de dahil olmak üzere birçok insanın emeği var.

İndirme uygulaması olarak İnternet Download Manager'ı öneririm.
Yalnız bu uygulama ücretlidir; ama 30 günlüğüne ücretsiz olarak deneyebilirsin.
Üretici firmayla bağlantım bulunduğu için kafana takılan soruları özelden sorabilirsin.
Ancak lütfen korsan kullanmayalım; çünkü bu uygulamanın yapımında ben de dahil olmak üzere birçok insanın emeği var.
hakkını helal et abi yapmış bulundum :((

J3aDEM |S-D

Asistan
  • Taşınabilir bir bilgisayar kullanıyorsanız; kütüphane, üniversite gibi yüksek internet hızına sahip yerlerin kablosuz ağına bağlanıp, indirmeyi deneyebilirsiniz.
  • Gazoz kapaklarının altında kodlar oluyor, bunları gerekli telefon uygulamasına girince, hediye internet alabiliyorsunuz.

• Taşınabilir bir bilgisayar kullanıyorsanız; kütüphane, üniversite gibi yüksek internet hızına sahip yerlerin kablosuz ağına bağlanıp, indirmeyi deneyebilirsiniz.
  • Gazoz kapaklarının altında kodlar oluyor, bunları gerekli telefon uygulamasına girince, hediye internet alabiliyorsunuz.
gelsin bende indirsin ya 7 gb dan nolcak xdd

SDN Son Haberler