çok uğraşmama rağmen takipçi gelmiyor

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
merhaba arkadaşlar geçenlerde açtığım bi futbol sayfadı var ancak ne kadar güzel ve çok post atarsam atayım bir türlü gelişemiyorum. grlişmek için ne yapmam gerekir? merak eden veya fikir vermek için bakacak olursa diye sayfanın ismi classkills_football . yanlış anlaşılmasın reklam falan değil sadece fikire ihtiyacım var.

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam sayfayı açık yapmanız ve etkili hashtagler kullanmanız gerekiyor isteğe bağlı olarak ise reklam vermeniz gerekiyor ama yeni başlamışsınız şimdilik gerekli değil reklam işi.

Cortana

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Hesabı istediğiniz için kullanın, takipçi kasmak için değil.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Hocam sayfayı açık yapmanız ve etkili hashtagler kullanmanız gerekiyor isteğe bağlı olarak ise reklam vermeniz gerekiyor ama yeni başlamışsınız şimdilik gerekli değil reklam işi.
onları yapıyorum zaten ama saol genede

Cortana

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Futbol haberleri mi paylaşıyorsunuz yoksa kendi yorumlarınızı mı?

AlperShal

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
onları yapıyorum zaten ama saol genede
Onun dışında yapabileceğiniz diğer futbol sayfalarının gönderilerini kendi storynizde paylaşırsınız onları etiketliyerek ve onlar da sizi paylaşırlar bu sayede takipçi kazanabilirsiniz.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Futbol haberleri mi paylaşıyorsunuz yoksa kendi yorumlarınızı mı?
antremanlardan ve maçlardan kesitler. benim yaptığım kısım müzik eklemek oluyor. sonuçta lewandowski değilim ki kendi videomu atayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onun dışında yapabileceğiniz diğer futbol sayfalarının gönderilerini kendi storynizde paylaşırsınız onları etiketliyerek ve onlar da sizi paylaşırlar bu sayede takipçi kazanabilirsiniz.
geçen biriyle denedim bunu çocuk sayfamın ss ini alıp attı :/ üstüne basa basa söyledim gönderimi koy diye @ at diye ama tek patığı ss alıp takip et yazmak. başka da kabul edecek birini bulamadım çünkü takipçi sayım düşük