Çok tembelleştim

Bu konuyu okuyanlar

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aşırı tembel oldum o kadar çok tembel oldumki ayak parmaklarımdaki tırnaklarımı 6 aydır kesmedim ve 3 gün önce ayakkabı almak için alış veriş merkezine gittim ayak Tırnaklarım uzun olduğu için 2 numara büyük ayakkabı aldım eve geldim tırnaklarımı kesmeye karar verdim tam kesiyordum tırnağım tırnak makasını kırdı hemen Gratis gittim kaliteli tırnak makası aldım şükür tırnaklardan kurtuldum ve ayakkabıyı geri götürüp 2 numara küçük numara aldım

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Ciddimisin?

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Annem mirasımı üstüme verdi komple o kadar çok tembel oldumki kiracılarımdan kiralarımı almaya gitmeye üşeniyorum bazen Redbull bile içmiyorum wc gitmiyim diye ..

PrestigeMan

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Keyfini çıkar tembelliğin bunun çözümü yok insanın en büyük düşmanı ve en büyük hastalığı tembelliktir.

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
6 aymı maşallah az daha uzatsan ormanda geyik avlardın onlarla .

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Keyfini çıkar tembelliğin bunun çözümü yok insanın en büyük düşmanı ve en büyük hastalığı tembelliktir.

Hoş geldin arkadaşım Allaha Şükür hasta değilim tembellik yaparak kendimi şımartıyorum örneğin saray yavrusu evime playstation 4 konsol. Ps vita vede nintendo wii u konsol aldım yeni çıkış yapmış tüm oyunları aldım...oyunlarda düşman askeri beni vurduğu zaman hemen konsollarımı kapatıyorum devam etmiyorum oynamaya Onun yerine Burnuma parmağımı sokuyorum karıştıyorum el bombası büyüklüğüne geldimi sümüğüm call of duty ve Battlefield misali atıyorum düşman askerleri üzerine. .

Pes 16 ve fifa 16 aynısını yapıyorum sümüğümü Şampiyonlar Ligi topu gibi yuvarlayıp Barcelona gol yağmuru yapıyorum...

Tembellik yüzünden kiracılarıma zam yapmadım ev kiracılarıma zam yapmadım annem duysa kızar bana gerçi apartmanımın tapularını komple bana verdi ama yinede karışıyor annem..

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
6 aymı maşallah az daha uzatsan ormanda geyik avlardın onlarla .

Hoş geldin arkadaşım Allahın verdiği canı Allah alır vede Avcılığa karşıyım. .. bazen tırnaklarımın doğal yolla kırılıp gitmesini bekliyorum 8 ay beklediğim olmuştur ama tırnaklarımın keratini bol kaliteli esniyor yay gibi ama ancak ayak Tırnaklarımı kaza ile yada yanlışlıkla bir yere hızlıca dediği zaman kırılıyor

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Hoş geldin arkadaşım Allahın verdiği canı Allah alır vede Avcılığa karşıyım. .. bazen tırnaklarımın doğal yolla kırılıp gitmesini bekliyorum 8 ay beklediğim olmuştur ama tırnaklarımın keratini bol kaliteli esniyor yay gibi ama ancak ayak Tırnaklarımı kaza ile yada yanlışlıkla bir yere hızlıca dediği zaman kırılıyor

Şimdi biz burda ne desek boş herşey yine sizde bitiyor kendinize bir yapılacaklar listesi yapın biraz zorlayıp listeye uyun ilk 1 ay önemli işler ve vücud bakımına ayırın sonraki aylar spora başlıyabilirsiniz .

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi biz burda ne desek boş herşey yine sizde bitiyor kendinize bir yapılacaklar listesi yapın biraz zorlayıp listeye uyun ilk 1 ay önemli işler ve vücud bakımına ayırın sonraki aylar spora başlıyabilirsiniz .

Evime Profesyonel çoklu kondisyon cihazı aldım eskisi gibi spor başlayayım karbonhidrat tozu aldım neyse kurulum için evime geldiler adamları izlerken yoruldum sporu bıraktım... Hatta akrabalarımdan birisi ölmesin diye dua ediyorum cenaze namazı vede Defnedilmesine gitmek için tırnaklarımı vede bakımımın uzun süreceği yoruyor beni..

Mübarek 3 aylara gireceğizya sadece bu 3 ay özellikle ramazan ayında tertemiz oluyorum huzur buluyorum

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Evime Profesyonel çoklu kondisyon cihazı aldım eskisi gibi spor başlayayım karbonhidrat tozu aldım neyse kurulum için evime geldiler adamları izlerken yoruldum sporu bıraktım... Hatta akrabalarımdan birisi ölmesin diye dua ediyorum cenaze namazı vede Defnedilmesine gitmek için tırnaklarımı vede bakımımın uzun süreceği yoruyor beni..

Mübarek 3 aylara gireceğizya sadece bu 3 ay özellikle ramazan ayında tertemiz oluyorum huzur buluyorum

Yanlış anlamayın ama sizi görünce biraz sevindim kendimi tembel sanıyordum beterin beteri varmış :D siz ilk planda bakımdan başlayın hatta kendinizi inancınıza verin bu zaten temizliği beraberinde getirir bu işin öbür tarafıda var bunu düşünün bir anda yüklenmeyin yavaş yavaş tempo arttırın hatta mümkünse kendinize bir koç veya sizinle ilgilenecek birini tutun .

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlamayın ama sizi görünce biraz sevindim kendimi tembel sanıyordum beterin beteri varmış :D siz ilk planda bakımdan başlayın hatta kendinizi inancınıza verin bu zaten temizliği beraberinde getirir bu işin öbür tarafıda var bunu düşünün bir anda yüklenmeyin yavaş yavaş tempo arttırın hatta mümkünse kendinize bir koç veya sizinle ilgilenecek birini tutun .

Estağfurullah arkadaşım yanlış anlamam olgunum hertürlü eleştiriye açığım..

Saray yavrusu evimin kurutmalı çamaşır makinesinin ön panel ekranı tablet bilgisayar büyüklüğünde sony xperia z4 tablet gibi 15 kilo yıkıyor 10 kilo kurutuyor çamaşır asmakla uğraşmanak için almıştım gel görki makine kızların çeyizi misali sıfır duruyor neredeyse ..ilk gün kullandım arızası varmı diye merak ettim.. bekarım iç çamaşırlarımı çöp poşetlerine koyup çöpe atıyorum bu arada çöp poşetlerim Armani Lacoste sony marka alış veriş poşetlerim kaliteli..

Ömrüm boyunca aklıma gelmezdi böyle bir insan olacağım...

Bazen arabam benden daha çok Duş alıyor ..oto kuaföre arabamı yıkamaya götürdüğüm zaman içimi hüzün kaplıyor keşke benide yıkasa diyorum içimden şaka gibi ama gerçek inşallah düzelirim

Annem mirasımı üstüme vermek için belediye götürdü beni tapuda ve bankada imza atarken el tırnaklarımı saklamak için çok uğraş verdim..

Seçimlerde Oy vermeye gittiğim zaman sadece boya dökülecek tırnağımı kesmiştim çünki sandık başında bekleyen akrabalarım vardı

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Ciddi ciddi inanıp şuraya yorum mu yapıyorsunuz? Konunun akıbeti için takibe almıştım ancak inanıp da yorum yazanları görünce daha fazla tutamadım kendimi.
Her okuduğunuza sorgulamadan inanacak kadar zayıf mısınız? Sizin gibi inananlar varken böyleleri daha çok türer..

trgame

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ciddi ciddi inanıp şuraya yorum mu yapıyorsunuz? Konunun akıbeti için takibe almıştım ancak inanıp da yorum yazanları görünce daha fazla tutamadım kendimi.
Her okuduğunuza sorgulamadan inanacak kadar zayıf mısınız? Sizin gibi inananlar varken böyleleri daha çok türer..

Hoş geldin arkadaşım gerçekleri yazıyorum garip olabilir inanılması zorda gelebilir ama gerçek yaşam tarzım yazıyorum Eskiden böyle değildim sizlerden daha bakımlıydım günde 2 defa duş alıyordum 1 su ile 2 parfüm ile

Her insana olabilir bu durum günümüzün büyük sorunu tembellik şaşıracak bir durum değil