çok kolay montaj yapabileceğim program önerileri

Bu konuyu okuyanlar

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
arkadaşlar gaza gelip youtube a başlama kararı aldım ama montaj bu devirde önemli çok kolay kullanılabilecek bir montaj programı önerirmisiniz

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Adobe’nin programını öneriyorum

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
aynı şeyi ben de arıyordum, camtasia bakacağım. aradığım şey gibi duruyor.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Ücretli en basit program edius, movie maker öneririm ücretsiz basit olarak.

RedXq0

Asistan
Reaksiyon puanı
240

ByKuss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adobe programları hem kolay hemde İnternet de bir çok çeşitli video ve dersleri var kolay program aramaktansa İnternet de içeriği fazla programları tercih edersen senin için daha iyi ve kullanışlı olur.

Kiboline

Öğrenci
Reaksiyon puanı
52
Camtasia var. Ancak bir premiere pro da yapqbileceğin şeyleri camtasia'da yapamazsın. Bu yüzden benim tavsiyem direk premiere pro'ya başla zaten kullanımı öyle çok zor seğil 1 2 video izle anlarsın en temel şeyleri.

SerkanT01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Sony Vegas Pro full versiyon işini görür hızlı render veriyor bayadır kullanıyorum mükemmel

Yavuzkorkmaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar gaza gelip youtube a başlama kararı aldım ama montaj bu devirde önemli çok kolay kullanılabilecek bir montaj programı önerirmisiniz
adobe premiere öneririm video editi için thumbnail kapak fotoğrafı profil fotoğrafı tasarımı için de tabi kii photoshop bunların udemyde eğitimleri oluyor 30 lira gibi bişey veriyorsun bütün herşeyi öğretiyorlar istersen youtube üzerinden filan da bakabilirsin ama pek fazla içerik olmuyor genelde parayla satmaya çalışıyorlar premier ile photoshpu crackle indirirsni eğitimini de 30 liraya bir sürü kurs var bitanesini parana kıyıp al bence

26¥¥26

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,554
Camtasia Studio
Pain.NET
GIMP

Reaksiyon puanı
3
web tabanlı olarak geçen bir ses birleştirme işlemi için clideo.com'u denemiştim, memnun kaldım. aylık üyeliği de fazla pahalı değil.

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Movavi video suite hem kolay hem de yüksek perdormans istemiyor ve videoları çok hızlı dışa aktarıyor 1 yıldır kullanıyorum,memnunum
yok benim pc çok iyi para da veririmdiyorsan Adobe de iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Camtasia var. Ancak bir premiere pro da yapqbileceğin şeyleri camtasia'da yapamazsın. Bu yüzden benim tavsiyem direk premiere pro'ya başla zaten kullanımı öyle çok zor seğil 1 2 video izle anlarsın en temel şeyleri.
adam yeni başlıcakmış 500k abonesi olmadığına göre boşu boşuna para vermesin movavı çok iyi ileride profesyonel işler yapmaya başlarsa premiere alır