Cok klasik ama Basketbol mu boy uzatir uzunlar mi basket oynar

Bu konuyu okuyanlar

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
İntel ve AMD bu şekilde karşılaştırılmaz.İntel eskiden kral dı bu doğru,hatta bu sebeple rakibi olmadığı için her nesil atladığında işlemcilerine büyük bir güç artışı uygulama imkanları varken pazarlama taktiği olarak sadece belli bir performans artışı sağladılar,akıllı marka :)

Ancak AMD eskiden fx serisine takıldığı için ancak şuan intele kafa tutabiliyor.AMD nin 2. nesil bir işlemcisi olan R5 2600 , İntelin 9. nesil olan 9400F ine kafa tutuyor,oyunda bir tık geri kalıyor kalmasına ama 200TL daha ucuz olmasını da görmezden gelmeyelim.

AMD fanboyu değilim,intel kullanıyorum fakat bu tür olaylara objektif bakmak gerekir VECTORRR.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
6 yıldır baketbol oynuyorum. Boyum uzun ama başlamadan önce de uzundum. Çok arkadaşım vardı 6-7 yıldır basketbol oynayıp 1,60-1,70 lerde kalan

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
İntel ve AMD bu şekilde karşılaştırılmaz.İntel eskiden kral dı bu doğru,hatta bu sebeple rakibi olmadığı için her nesil atladığında işlemcilerine büyük bir güç artışı uygulama imkanları varken pazarlama taktiği olarak sadece belli bir performans artışı sağladılar,akıllı marka :)

Ancak AMD eskiden fx serisine takıldığı için ancak şuan intele kafa tutabiliyor.AMD nin 2. nesil bir işlemcisi olan R5 2600 , İntelin 9. nesil olan 9400F ine kafa tutuyor,oyunda bir tık geri kalıyor kalmasına ama 200TL daha ucuz olmasını da görmezden gelmeyelim.

AMD fanboyu değilim,intel kullanıyorum fakat bu tür olaylara objektif bakmak gerekir VECTORRR.
Şimdi PC 2 şey için alınır 1. render 2. oyun, render için AMD'yi direk sallayın, oyun için ise herkes İntel diyor, peki AMD ne için? AMD'ye takılan soğutucu sistemlerini İntel'e taksan işlemci soğuktan çatlar. Hiç AMD kullandın mı ki?

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Şimdi PC 2 şey için alınır 1. render 2. oyun, render için AMD'yi direk sallayın, oyun için ise herkes İntel diyor, peki AMD ne için? AMD'ye takılan soğutucu sistemlerini İntel'e taksan işlemci soğuktan çatlar. Hiç AMD kullandın mı ki?
Bunu bu konuda konuşmayalım istersen,düzgün bir konu aç orada herkes kendi fikrini beyan etsin.
Son sözümü söylemek istiyorum,ben eski amd işlemcilerinin iyi olduğunu söylemedim evet eskiler ısınıyordu,ben AMD öyle büyük adımlar atıyor ki Ryzen serisinin daha 2. neslinde İntelin 9. nesil bir işlemcisiyle aynı performansı verebiliyor,amd kendini sonradan düzeltti demek istiyorum.

Edenhazard

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Böyle bisey yokki :)) tabikide 3 5 santime katkı sağlıyor olabilir ancak oynayayim uzasin diye bisey yokki gelişim cağında oynamak beslenmeye dikkat etmek falan çok önemli .

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Böyle bisey yokki :)) tabikide 3 5 santime katkı sağlıyor olabilir ancak oynayayim uzasin diye bisey yokki gelişim cağında oynamak beslenmeye dikkat etmek falan çok önemli .
En önemli uyku çünkü günde 16 saat uyuyanlar genellikle 2 metre filan.

mersinprince

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
boy uzatan iğne, büyüme hormonu growth hormon içerir. kemik epifizleri kapanmadan ergenlik bitmeden düzenli uygulanırsa boy uzatır. ergenlik olduysa tam tersi zararlı olur. spor yapmak growth hormon salgılatır. basketbol boy uzatır. Ama bacak kaslarını aşırı geliştiren sporlar, gelişen kaslar kemiklere yapıştığı için kemikleri frenler bu yüzden bacak kasları çok gelişen emre, roberto carlos gibi topçular kısa kalır.