Çok ama çok acayip bir sorun var bilgisayar kasamda

Bu konuyu okuyanlar

Beratsnll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şöyle ki bilgisayarım yaklaşık 2 haftalık bu süreç içerisinde bilgisayar normal dik konumdayken bilgisayarımı açmaya çalıştığımda 3. veya 4. aç kapattan sonra ekran açılıyordu, ardından bilgisayarımın yazılımsal bir sorunu olduğundan format attım bu sefer dik konumdayken ekran hiç gelmemeye başladı yan çevirip çalıştırdığımda ise tek seferde açılır oldu anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Şöyle ki bilgisayarım yaklaşık 2 haftalık bu süreç içerisinde bilgisayar normal dik konumdayken bilgisayarımı açmaya çalıştığımda 3. veya 4. aç kapattan sonra ekran açılıyordu, ardından bilgisayarımın yazılımsal bir sorunu olduğundan format attım bu sefer dik konumdayken ekran hiç gelmemeye başladı yan çevirip çalıştırdığımda ise tek seferde açılır oldu anlayamadım. Yardımlarınızı bekliyorum
Kabloları kontrol edin.

Arjinn

Profesör
Reaksiyon puanı
660
benimde buna benzer bir sorunum olmuştu kasa dikken işlemci 105 dereceye çıkıyor gösteriyordu kasayı bir yan çevirdim 80 i geçmez oldu

hakancalis

Profesör
Reaksiyon puanı
957
Kasayı çevirince kablolarda temasızlık oluyordur kabloları kontrol edin

Beratsnll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kabloları kontrol ettim hem de çokça bir sıkıntı gözükmedi. Tekrardan kontrol edeceğim teşekkürler