Çok Acil Windows 7 Masaüstü Simgeler Yok Format Attılmış Gibi Kullanıcı Ayarları !

Bu konuyu okuyanlar

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar bugün sabah deepfreez devredışı bırakıp bilgisayarın şifresini değişdim deepfreez aktif ettip gittim buraya kadar normal herşey bugün akşam açtım masaüstünde simgeler sık kullanımlar ve ie ayarları vs format atılmış gibi yeniden yapılandırma istiyor deli olacam açıldığı zaman masaüstü hazırlanıyor dedi böyle sorun oldu yanlız eski hesap C:\Users içinde duruyor yeni kullanıcı hesap'bı açılmış gibi oldu ne yapmalıyım lütfen çok acil ! :confused1: :huh:

535.jpg

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
deepfreez programını kapatıp, tekrar eski şifreyi aktif yamayı denediniz mi ?

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
deepfreez programını kapatıp, tekrar eski şifreyi aktif yamayı denediniz mi ?

denedim ama yaramadı pc her başlangıç'da bir kaç program harici sıfırdan görünüyor İE Ayarları vs Soruyor Bilgilerim Yok C:Users İçinde xxxx Adlı Hesap Duruyor Ama O Hesapla Açmıyor Kilit Var Klasör Üzerinde :(

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Sistem geri yükleme yap. Önemli şeyler varsa onlar harici bir aygıtta sakla. Ne olur ne olmaz.

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Sistem geri yükleme yap. Önemli şeyler varsa onlar harici bir aygıtta sakla. Ne olur ne olmaz.

hocam durup dururken böyle bişey olması çok sıktı canımı sistem geri yükleme bende düşündüm ama bunun başka alternatifi yokmu ?

ek olarak resim ekledim <ok ile işaretlediğim kendi hesabım ama onun üzerinden açmıyor :huh:

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Deepfreez ve benzerlerini kullanmadım bilmiyorum, ama Deepfreez programını ayarlarından halledilecek gibi duruyor. Çünkü kitleme işlemin program kendisi değil, windows üzerinden yapmış. (klasörün üstünde kilit simgesi varsa)... Programın ayarlarından yapılmıyorsa, ayarlarında "tüm şifreleme/koruma/sabitleme serbest" gibi, bunun mantığında bir seçenek var mı ? Çünkü Deepfreez programını kaldırsanız bile o kilit gitmeyecektir.

Diğer önerim, tüm bunları denediniz olmadı ise; Deepfreez programını süresiz kapatarak User/xxx kalasörünü sağ tıklayıp "Özellikleri" seçiniz. Çıkan pencereden "Güvenlik" sekmesine geçiniz. Alt taraftan "Düzenle" seçeneğini tıklayarak, açılan pancereden "Ekle" yi tıklayınız. Buradan "Gelişmiş" ve ardından "Şimdi Bul" u tıklayınız. Oluşan listede kullanıcı adınızı bulup "Tamam" mı tıklayınız. Şimdi "Tam Denetim" izinin vererek soldaki kutucuların hepsinin tiklenmiş olmasını sağlayınız. "Tamam" diyerek çıkınız. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sorun düzeldi mi ?

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
hocam durup dururken böyle bişey olması çok sıktı canımı sistem geri yükleme bende düşündüm ama bunun başka alternatifi yokmu ?

ek olarak resim ekledim <ok ile işaretlediğim kendi hesabım ama onun üzerinden açmıyor :huh:
Çare bulamazsan sistem geri yükleme yaparsın o zaman :)
Yeni kullanıcı aç (1 normal, 1 yönetici olsun), Windows'u güncelle.

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Çare bulamazsan sistem geri yükleme yaparsın o zaman :)
Yeni kullanıcı aç (1 normal, 1 yönetici olsun), Windows'u güncelle.

sistem geri yükleme sırasında yerel disk d bilgiler zarar görürmü yoksa sadece c disk mi

ck-xe

Müdavim
Reaksiyon puanı
39
Ben daha bugün sistem geri yükleme yaptım ve D'ye bir şey olmadı.

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Geçici Oturum Açmış Öyle Anlatayım Yeni Hesap Açmış Kendine

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Bir önceki yorumumda söyledikleri yaparsa soru ortadan kalkar diye düşünüyorum. :)

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bir önceki yorumumda söyledikleri yaparsa soru ortadan kalkar diye düşünüyorum. :)

sistem geri yükleme yaptım olmadı

anlatmış olduğun izinler ile ilgili yöntemi yaptım kilit işareti kalktı fakat xxx adlı hesabıma giriş yapamıyorum olmadı

deli olacam lütfen yardım :confused1::unsure:

kowalskii

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Aklıma bir şey gelmiyor. Geldiği takdirde paylaşırım... :(

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Başka Ne Yapabilirim!

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
başka yolunu bulamadık sorun format ile çözüldü !

GhostX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
En temizi kardeş. Yardımcı olamadığım (olamadığımız) üçün üzgünüm. Aklıma bir şey gelmedi :(

önemli değil teşekkür ederim kardeşim yazman yeter yanlız bu seferde yaptım deep freeze kurdum başka sorun başıma geldi konu açıyorum hemen göz atarsan iyi olur