Çok acil telefonumdaki fotoğraflarım dağıldı ve çoğaldı lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

Yunus Eray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi ben nasıl olduğunu anlatıyım ben pcden telefona foto atarken yanlışlıkla telefonumdaki fotoğrafları sildim. Neyse geri getirme programları varmış getirdim önceden sildiklerimde geldi onları temizledim şimdi ise telefonumda alakasız fotoğraflarla doldu ve her fotoğraftan bir kaçtane var birden bende anlamadım nasıl olduğunu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım edin :(

oguzhan ozen

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Geri yüklemek için kullandığın yazılım diğer fotoğrafları da eksik görüp üstüne eklemiş olmalı telefonun kendi desteklemiş olduğu yedekleme programıyla tamamını yedekleyip telefonu boşaltıp geri yüklersen bu sorun düzelecektir

Yunus Eray

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geri yüklemek için kullandığın yazılım diğer fotoğrafları da eksik görüp üstüne eklemiş olmalı telefonun kendi desteklemiş olduğu yedekleme programıyla tamamını yedekleyip telefonu boşaltıp geri yüklersen bu sorun düzelecektir
abi fotoğraflar telefona geldi fakat aynı fotoğraf 50 defa gelmiş 1500 tane fotoğrafım vardı şimdi 15 000 tane var hepsini silip tekrar geri yüklesem bu sefer bu 15 000 fotoyu tekrar yükler telefonun kendı desteklemiş olduğu bi program varmı bilmiyorum ve öyle bi yedekleme yapmadım telefon sony xperia z3+

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Böyle bir program vardı ismini unuttum aynı isimli veya benzer fotoğrafları siliyordu unuttum fakat nasıl oldugunu