CodeIgniter Eğitim Seti

Bu konuyu okuyanlar

OfisSoft

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba Arkadaşlar,

2010 yılında CodeIgniter Eğitim Setini satışa çıkardığımda 2012 yılında ücretsiz paylaşma hakkımı saklı tuttuğumu belirtmiştim. Ocak veya Şubat ayında ücretsiz paylaşmayı düşündüğüm için bir süredir eğitim setinin satışınıda dondurmuştum. Bu sürede bir çok kişiden "CodeIgniter öğrenmem gerekiyor. Eğitim setini nasıl temin edebilirim?" şeklinde mail'lerde gelmeye başlayınca bende daha fazla sizleri bekletmek istemedim ve eğitim seti videolarını hazırlayarak sitemizin video ders arşivine dahil ettim.

Dersleri izlemek & detayları öğrenmek için TIKLAYIN

Reaksiyon puanı
188
Ben de kendi MVC'mi ve Framework'ümü yazıyorum. Diğer MVC yapılarını'da arada incelemem gerekebiliyor. Benim için iyi oldu :) Teşekkürler :)

OfisSoft

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Bir arkadaş mail atmış ve "Ücretli satın aldığım bir eğitim setini paylaşmanızı hoş karşılamıyorum" yazmış.

Eğitim setini ilk satışa çıkardığım günden beri lisans bilgisi başlığında "Eğitim setini 2012 yılından itibaren ücretsiz olarak dağıtma hakkımı saklı tutuyorum." ibaresi yer almaktadır. Kimseye haksızlık etmemek için bu maddeyi en başta ekledim ve son 2 ay eğitim setinin satışını yapmadım.

Sonuç olarak eğitim setini satın alanlar zaten bu şartı kabul ederek bu alışverişi yaptılar. Eğer en başta ücretsiz paylaşabileceğimi belirtmeseydim şu an haklı olabilirlerdi. Özellikle özel sektörde 1,2 ay önceden CodeIgniter öğrenmiş olmak yapılacak projelerde ve iş görüşmelerinde önemli bir avantaj sağlıyor. Ücretli olarak bu seti alanlar zaten bilgiye önceden ulaşma avantajına sahip oldular.

OfisSoft

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Eğitim Seti Pcnet Şubat sayısında dvd içeriğinde bulunuyor. Arşivlemek isteyenler satın alabilir.

dvd-e1328256214427.jpg