cod warzone

Bu konuyu okuyanlar

mehmet solak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Warzone oynarken bir anda oyun kapanıyor ve error 6328 hatası veriyor birçok şeyi denedim ama olmuyor ne yapmam lazım ?

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
Warzone oynarken bir anda oyun kapanıyor ve error 6328 hatası veriyor birçok şeyi denedim ama olmuyor ne yapmam lazım ?
sistem özellikleriniz yetiyor mu psu nuz düşük kalıyor olabilir sistem özelliklerinizi yazın lütfen

mehmet solak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
8gb Ram 300mHz
Rx 580 sapphire pulse 8 gb ekran kartı
Amd ryzen 5 2600 3.6 ghz
1 TB hdd
240 gb ssd
Mesaj otomatik birleştirildi:

3000 mHz ram
biraz geç oldu k.b psu hala göremedim ayriyetten cod warzone 10gbüstü bir ram kullanıyor

mehmet solak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
v

virgül bir cümleyi nasıl değiştiriyor :) anlamadım 5 dk uğraştım cümleyi anlamak için neyse oyundan atarsa söyleyin
??? zaten fpsim iyi bir anlık atması saçma . Bakalım bu aralar atmıyor.

v

virgül bir cümleyi nasıl değiştiriyor :) anlamadım 5 dk uğraştım cümleyi anlamak için neyse oyundan atarsa söyleyin
Bişe daha sorabilirmiyim. Min sistem gereksinimi 8 gb ram istiyor. Ben sadece texture’ yi normale aldım diğer herşey low da ve fps problemi yok. Oyundan atma problemi oyundan ötürü olabilir mi ?

Son düzenleme:

-Uncar_Blood-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,174
??? zaten fpsim iyi bir anlık atması saçma . Bakalım bu aralar atmıyor.

Bişe daha sorabilirmiyim. Min sistem gereksinimi 8 gb ram istiyor. Ben sadece texture’ yi normale aldım diğer herşey low da ve fps problemi yok. Oyundan atma problemi oyundan ötürü olabilir mi ?
ben ramdan kaynaklı demedim ztn ama ne bilm warzone en düşüğe alsan bile bence 8gb rami geçer mesela tomb raider ın en son çıkan oyunu ultraya alsanda en düşüğe alsanda aynı gb ramı kullanıyor evet oyundan ötürü olabilir oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diye bir şey varsa bi yapın düşük gb lı bir oyun olsa silip tekrar yükle derdim ama 80gb oyun az değil hani :)

mehmet solak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
ben ramdan kaynaklı demedim ztn ama ne bilm warzone en düşüğe alsan bile bence 8gb rami geçer mesela tomb raider ın en son çıkan oyunu ultraya alsanda en düşüğe alsanda aynı gb ramı kullanıyor evet oyundan ötürü olabilir oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula diye bir şey varsa bi yapın düşük gb lı bir oyun olsa silip tekrar yükle derdim ama 80gb oyun az değil hani :)
Evet sorunu çözdüm. Arkada steam açıkken atıyordu çünkü steam az da olsa ram yiyor. Sorun ram kaynaklı. Şu salgın hastalık geçerse ram alıcam.