COD: Black Ops, Hangi Konsolda Daha İyi?

Bu konuyu okuyanlar

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
124
Xbox360 da çok daha iyi çünkü yapımcı firma xbox a daha fazla önem veriyor, PS3 te de PC de de bi sorunlu çalışıyor oyun zaten... Deli gibi fps düşüklükleri oluyor.

nevuser

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Xbox 360 da iyi videoda görüldğü gibi :) (Y)

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
142
Black Ops'un şu an zaten PC ve PS3 sürümlerinde hatalar var. En sorunsuz olan platform Xbox360 şu an.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
36
Her Türlü Xbox 360 :D iyiki varsın :D

zuvay nidya

Doçent
Reaksiyon puanı
8
ps3 ise sanki araya beyaz bir perde var,y<ani kontrast yüksek bu konsollda xbox 360 ise tartismaya gerek yok.wiii ise bu tür oyunlar hic yakismiyor.gitsin bebek oyunlari yapsinlar gerci wii daha cok mario oyunlari yakisiyor ve mario oyunlari da cok zevkli.neyse en iyi grafigi ise ben cod ise pc de yakaladim pc kadar hic bir konsoll grafigi yanasamaz.bu tür oyunlarda...yukarda arkadasimin degindigi cümleye ise bende hic bir sorun yaratmiyor pc.gerci senin systemin yetersiz diye düsünüyorum...

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
142
ps3 ise sanki araya beyaz bir perde var,y<ani kontrast yüksek bu konsollda xbox 360 ise tartismaya gerek yok.wiii ise bu tür oyunlar hic yakismiyor.gitsin bebek oyunlari yapsinlar gerci wii daha cok mario oyunlari yakisiyor ve mario oyunlari da cok zevkli.neyse en iyi grafigi ise ben cod ise pc de yakaladim pc kadar hic bir konsoll grafigi yanasamaz.bu tür oyunlarda...yukarda arkadasimin degindigi cümleye ise bende hic bir sorun yaratmiyor pc.gerci senin systemin yetersiz diye düsünüyorum...

"System" ile ilgisi yok. Çoğu kişide "memory leak" ve fps/drop dediğimiz sorun var. Gereksiz yere CPU full performans kullanılıyor. En düşük ayar yapınca da 20 FPS en yüksek ayar yapınca da 20 FPS alan insanlar var. Böyle birşeye de systemden diyemezsin heralde?

http://www.trgamer.com/Haber.aspx?YaziID=17993
http://www.youtube.com/watch?v=dpbWJ7wQtHs&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=kRMVHzhA_bo

fakcakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bu sitede herzmaan dile getirdim..en ii oyun makinesi xbox die...forever xbox..

ayrıca xboxta bu oyunu orj.alıp multi oynayacak birileri varsa...Tr klanımıza katılabilirler 40-50 kadar türk grubuyuz...

gamertagım: TR FATiH 38

Reaksiyon puanı
66
wii de oynamadım ama videoda wii daha güzel görünüyor sanki:)

sdelta

Profesör
Reaksiyon puanı
124
PS3, XBOX tan çok daha iyi bir konsoldur, görüntülere bakmayın... Aynı kalitede oyun yapmamışlar iki konsolada. Firmanın suçu.

Reaksiyon puanı
2,081
PS3 ve Xbox çok yakın birbirine orasını bilmem de en kötüsü kesin wii

Son mesajlar