Cod 6 modern warfare 2 multiplayer problemi

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar call of duty modern warfare 2 multiplayer oynamak istediğimde şu şekilde bir hata alıyorum açılıyor ve kapanıyor sonra aşşağıdaki resimdeki hatayı veriyor çözümü yokmudur bunun steam signin falan yazıyor açtığımda no steam installed yazıyor...

csg8apg1klu16j7nv7hj.jpg

warhead

Doçent
Reaksiyon puanı
9
orjinal degil galiba ? eger cracklıysa hiç ugrasma ama orjinal aldıysan zaten burdan değil steam üzerinden açacaksın.

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Evet orijinal değil cracklı bütün crackları değiştirdim çok uğraştım olmadı yine aynı ayrıca açılışta safe game güvenli modda açılsınmı diye soruyor bu uyarıyı nasıl kapatabiliriz dediğin steam üzerinden nasıl açacaz...

ExCeLLeNT

Dekan
Reaksiyon puanı
17
Miroğlu safe game açılsın mı olayını ayarları düşürerek çözersin anca normalde ben single de texture resolution extra map resolution hıgh ve de specular map resolution normal diğer herşey full normalde bana soru moru sormuyor açılırken bu ayarlarda oyun çabucakta açılıyor ama sadece normal map ile specular map resolutionu extra yapıp herşeyi tam fullediğimde bana safe mode sorusu soruyor ve yüklemeler bittiği halde bölümü açamıyorum böyle birşey o hata da ben de de ona benzer bir hata vermişti başka bir multiplayer crack denemiştim hata vermemişti ama crack orjinal değil diye multiplayer oynayamamıştım.

fantasticb

Doçent
Reaksiyon puanı
3
cracklide Multiplayer mod ile oynamanın çözümü DAHA çıkmadı

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
MW2 nin korsan online oynanması mümkün değildir sakın ALTERIW net demeyin o kapandı mahkeme ile :D illaki orjinal almak gerekir :(

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar oyunum orjinal (birazdan bahsedeceğim arkadaşımın ki de) nat type open herkesle oynuyorum ama bir arkadaşım var onunla oynayamıyorum. işin tuhaf kısmı arkadaşım 300 m mesafede oturuyor. sürekli 3. kişiye davet ettirip beraber oynayabiliyoruz. yok mu bunun çözümü yardımcı olabilecek var mı?

zined7

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar oyunum orjinal (birazdan bahsedeceğim arkadaşımın ki de) nat type open herkesle oynuyorum ama bir arkadaşım var onunla oynayamıyorum. işin tuhaf kısmı arkadaşım 300 m mesafede oturuyor. sürekli 3. kişiye davet ettirip beraber oynayabiliyoruz. yok mu bunun çözümü yardımcı olabilecek var mı?

Awaiting connection hatası yani. Lutfen biri yardimci olsun artık.:cursing: