Bu konuyu okuyanlar

1531912750775.png


Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, takımı fiziken sezona hazır hale getirmek için antrenmanda futbolculara nefes aldırmıyor.
Fenerbahçe'nin yurt dışındaki ilk hazırlık kampı olan İsviçre'de Phillip Cocu fırtınası esti. Hollandalı teknik adam, idmanlarda tempoyu her geçen gün biraz daha artırdı. Dünkü antrenmanda ise bu durum zirve yaptı.

Futbolcuların çalışma azmiyle ilginç bir uygulamaya gidildi. Cocu, sabah idmanındaki tempoyu bölmemek için 1.5 saatlik çalışmayı 3 saate çıkarttı! Bu nedenle Comolli'ni basın toplantısı da rötar yaptı. Sabahki bu müthiş idman sonrası akşamki çalışma iptal edildi.

FUTBOLCULARIN HATALARINI GÖSTERİYOR

Cocu, saha dışında oyunculara oldukça kibar yaklaşıyor. Ancak saha içine girdiğinde bambaşka bir kişiliğe bürünüyor. Zaman zaman oyuncularını uyarırken agresif yüzünü ortaya koyuyor. 47 yaşındaki teknik adam, fiziken takımı sezona hazır hale getirmeye çalışırken, bir yandan da oyuncuların geçtiğimiz sezonki alışkanlıklarından kurtulması için uğraşıyor. Geçen sezon oynanan maçlardan kesitler hazırlatan Cocu, futbolculara saha içindeki pozisyon alma ve tercih hatalarını gösteriyor. Hollandalı hoca, ligde çok can yakan bireysel hataları en aza indirmenin peşinde.

"EGONUZU BİR KENARA BIRAKIN"

Başarılı teknik adam, oyuncularıyla yaptığı konuşmada 'takım' olmanın önemine değinerek, "Takım, her zaman, her şeyin önünde olmalı. Egolarınızı, kişisel çıkarlarınızı bir kenara bırakmalısınız. Yola takım halinde çıkıp, böyle yürüyeceğiz. Hepiniz takımın bir parçası olduğunuzu göstermelisiniz" dedi.

Kaynak: Haberler
 

Creative

NouSPro
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Çalıştır çalıştır, lige hareket gelmesi şart.
 

Creative

NouSPro
Yönetici
Admin
Özel başlık
ヤクザ寺院
Futbolcular yakında yönetim istifa demesin,malum alıştılar uyumaya maç kaybederken kahve yudumlayan teknik patrona :D
Eğer öyle derseler profesyonel olmasınlar, gitsinler 2. lig takımlarına yattığı yerden kazansınlar. Süper Lig'te öyle adamların yeri olmaması gerek.
 

SDN Son Haberler

Üst