Co-Mo-Do Antivirüs 2.0.14.50 Beta

Bu konuyu okuyanlar

windows_vista_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce, ücretsiz olarak sunulan ve kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen ücretsiz güvenlik duvarı yazılımının ardından, Comodo şirketi şimdi de ücretsiz antivirüs çözümü sunuyor. E-posta taraması, gerçek zamanlı dosya taraması, işlem izleyici ve worm engelleyici gibi özellikleri ile tam bir güvenlik çözümü sunan yazılım, kullanım kolaylığı ve düşük kaynak tüketimi ile öne çıkıyor.

Genel Özellikleri :

Erişim Taraması - Her zaman açık, gerçek zamanlı koruma

İşlem Anında Tarama - Herhangi bir dosya, klasör ya da sürücüye erişim esnasında gerçekleştirilen tarama

Otomatik Günlük Güncelleme - Günlük güncellemeleri sayesinde, sürekli güncel, sürekli tetikte

E-posta Taraması - Giden ve gelen postalarınızı otomatik olarak kontrol eder ve temizler

İşlem İzleyici - Bilgisayarınızın hafızasını virüslere karşu sürekli tarar

Worm Engelleyici - E-posta aracılığı ile sızmaya çalışan zararlı yazılımlar için koruma

Raporlama - Tüm tarama işlemlerini günlük dosyasına kaydeder

Pro-aktif Virüs Koruması - Zararlı dosyaları analiz için Comodo AV takımına göndermenizi sağlar

Kolay, Kullanıcı Dostu Arabirim - Tüm ayarlara kolayca ulaşabileceğiniz şekilde tasarlanan bir arayüz

Tarama Zamanlaması - İstediğiniz zaman çalıştırabilmek için zamanlama özelliği

Ağ Sürücülerini Tarama - Ağ üzerinde tehdit oluşturabilecek durumlara karşı önlem

Silinebilir Aygıt Taraması - CD, DVD, harici sürücüler, USB sürücüler, dijital kameralar

Sıkıştırılmış Dosya Taraması - .zip, .rar gibi sıkıştırılmış dosyalarda tarama yapabilme

Bir çok kullanıcının ihtiyacını karşılayacak özelliklere sahip olan Comodo Antivirüs, aynen güvenlik duvarı yazılımında olduğu gibi şimdiden bir çok kullanıcı tarafından yakından takip ediliyor.

Yükleme:http://antivirus.comodo.com/download/CAVS_Setup_Beta2.0.14.50.exe

arkadaşlar resimleride koyacaktım nasıl koyacağımı bilmediğim için koyamdım ondan üzgünüm :(

tonce

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Yaramaz bence bunun yerine Co-Mo-Do FireWall ve başkabir antivirüs yazılımı kullanmak daha iyi oluyor (AVG, NOD32 veya Kaspersky).Co-Mo-Do FireWall'u forumumuz içinde aratarak bulabilirsiniz. Teşekkürler. ;) (Daha önceden denediğim için söylüyorum.)

Link

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Beta sürecinden çıktıktan sonra , ücretsiz alternatifler arasında dikkate alınması gereken bir yazılım bence , hatta bu sürecin sonunda bir internet security de ortaya çıkabilir.

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Deniyorum bakalım nasılmış.

chimera

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Arşivime eklesem fena olmaz 8)

snra

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Daha hazır olmaya yakın bile değil, hiçbir programı otomatik tanımıyor, çok bellek yiyor. Beni sarmadı. Final sürümü çıksın bi daha bakarız.

anticor

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Co-Mo-Do Antivirüs ???
İlk defa duyuyorum :-\