Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Bu konuyu okuyanlar

KamtariR

Profesör
Özel başlık
Efela ta'kilûn?
davetiyeler kullanıcı adı ile değil, telefon numarası ile dağıtılabiliyor. bu nedenle telefon numarasını veremeyecek olanlar davetiye talep etmesin.

Osmanyillmazz

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar.
Arkadaşlar fazla davetiyesi olan arkadaşlar davetiye yollarlarsa çok sevinirim.
osmanyillmazz@gmail.com

furkanm

Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir platform var. Clubhouse adında. Sadece iOS uygulaması var. Davetiye ile yeni kullanıcı alıyorlar. Ücretsiz Clubhouse davetiyesi için bu başlığı açtım. Üye olanlar, bu platforma girmek isteyen kişilere yardımcı olabilirler. Buyursunlar.
Davetiye için yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. @furkanguneri
Mesaj otomatik birleştirildi:

@furkanguneri davetiye gönderebilir misiniz ? 🥺🙏🏻

seyitarsl

Öğrenci
Davetiye atabilirmisiniz ?
seyit1754@gmail.com
Mesaj otomatik birleştirildi:

davetiye atarmısın
seyit1754@gmail.com

SDN Son Haberler