cloud ve fotoğraf yedekleme hakkında yardım

en pratik ve kaliteli alanı bol kullanması kolay cloud programı ?

• google fotoğraflar

• onedrive

• dropbox

• diğer(açıklayınız)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

onurcanisik48

Öğrenci
17 Mayıs 2014
65
9
8
merhaba arkadaşlar bir kaç gündür bu konuyla uğraşırken işin içinden çıkamayınca sizden yardım almak istedim 4 gb küsür fotoğrafım var sıraya çok önem veririm bir çok kez kere farklı depolama programlarını kullandım farklı telefonlar filan derken çoğunun tarihi sırası karıştı en son google fotoğraflar kullanmaya başladım tarih sırası düzenle seceneğini kullanarak bir çok fotoğraf asıl yerine yerleşti ama yaklaşık bin küsür fotoğraf en üstte kalıyor galiba tarihleri bozuldu aktarım yaparken,internetten fotoğrafların tarihine göre sıralayan programlardan denedim ama işe yarar bir sonuç geçmedi elime var mı bana bu konuda yardımcı olabilecek birisi fotoğrafları sıraya dizmek istiyorum ve bundan sonra hangi cloud programını kullanıyım

isyankar42

Müdavim
Müdavim
8 Kasım 2015
2,755
806
293
Onun yerine fotograflari kalsorlerlersen daha kolay olur mesela kasim ayi resimleri

onurcanisik48

Öğrenci
17 Mayıs 2014
65
9
8
aynen oda olabilir ama klasörledikten sonra yüklesem cloudlara tarihi bozuk olan resimler yine sapıtmaz mı

astegon

Müdavim
Müdavim
31 Ocak 2011
2,973
1,361
293
Fotoğraflarınızı Google Photos'ta düzenleyebilirsiniz .

herhangi bir fotoğraf için sağ üst taraftaki kalem butonundan tarih ve saatini editleyebilirsiniz.

Ben de Google Photos kullanıyorum ve yaklaşık 20bin'e yakın fotoğrafım otomatik olarak yükleniyor.

Onun dışında da Dropbox'a da otomatik yüklüyorum ve telefon hafızamdan belli sürelerde siliyorum.

Dropbox'ı senelik olarak boşaltıyorum bilgisayarıma :)