CLİO 2 merkezi kilit sorunu

Bu konuyu okuyanlar

clioII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi akşamlar. 98 model aracım son 1 aydır merkezi kilit sorunu yaşıyor. şöyle ki aracı park ettiğimde yada araba binmek istediğimde kumandaya bastığımda hiçbir tepki vermiyor. bazen bir kaç dakika beklediğimde düzeliyor bazende 5 10dk düzelmiyor. modül orjinal değil sonradan takılma. modülden olabilirmi? düzeldiği zaman üst üste açıp kapatıyor bazende bir kez açıyor hemen ardından bastığımda gene tepki vermiyor. bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa çok sevinirim.

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Kumandanın pili bitmiş olabilir. Yada söylediğin gibi elektrikçiye baktırmakta fayda var.

clioII

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kumandanın pili bitmiş olabilir. Yada söylediğin gibi elektrikçiye baktırmakta fayda var.
kumanda pili sağlam ışığıda yanıyor ölçtürdüm gücü iyi. bunlarda frekans bozulması oluyormuş öyle bişyde olabilir. eğer modülden ise alıp kendimde takabilirim boş yere fazladan para vermek istemiyorum o yüzden bilgi edinmek istedim.

FikretKasap

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynısını bende yaşadım aracı kilitledim sanıyordum sabah uyandığımda kapılar açıktı.Ne zaman Corsa aldım o zaman rahatladım.​

Son mesajlar