Clear men vs head shoulders

Clear men mi head shoulders mı

• Kullanılan toplam oy
    10

Bu konuyu okuyanlar

emirhanvrl81

Asistan
Reaksiyon puanı
107
Arkadaşlar saçlarım ne çok ince ne çok kalın düz saçlarım var , şimdi fotoğrafı yok ama Johnny depp in gençliğindeki saçlarına benziyor . İki üç günde bir yağlanır , her sabah kalkıp yıkarım okula gideceğim zamanlar vs . . Siz ne önerirsiniz ? Clear mı head shoulders mı bir de bu ikisinin kendi içinde farklı farklı şampuanları içinden beğendiğinizi söyleyebilirsiniz

CharliesBoth

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Arkadaşlar saçlarım ne çok ince ne çok kalın düz saçlarım var , şimdi fotoğrafı yok ama Johnny depp in gençliğindeki saçlarına benziyor . İki üç günde bir yağlanır , her sabah kalkıp yıkarım okula gideceğim zamanlar vs . . Siz ne önerirsiniz ? Clear mı head shoulders mı bir de bu ikisinin kendi içinde farklı farklı şampuanları içinden beğendiğinizi söyleyebilirsiniz
Bir aralar benimde yağlanıyordu fakat head and shoulders ile düzelttim artık yağ oranı düştü yani yağlanmıyor fazla öneririm.

batukirtay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba,

Benimde saç tipim ince telli ve ertesi gün uyandığımda anında yağlanıyor, her sabah saçımı yıkıyorum fakat araştırdığımda her gün yıkamak iyi değilmiş ve saç alıştığı için çabuk yağlanıyormuş bu sefer. Ben "Clear Men" kullanıyorum, bitkisel şampuanlar vs de araştırabilirsiniz bence.

TheLastWarrior

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,044
Clear Man Kıvırcık saclara hiç iyi glmiyor kendimden biliyorum 1-2 defa kullandım saclarımı fırça gibi yaptı sertleşti saclarım bide gözü çok yakıyor kaç senedir HS kullanıyorum

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
34255739-7db213-1650x1650.JPG

şunu hiçbirine değişmem

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Head&Shouldersı da Clear MEN'i de uzun süre kullandım. H&S saçları baya fazla döküyor. Clearde ise daha az yaşadım.

Reaksiyon puanı
1,338
Benim şampuanlara alerjim olduğu için HACI ŞAKİR zeytin yağı sabunu kullanıyorum :D