Clash of Clans Destek

Bu konuyu okuyanlar

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaslar 2 gun once oyunu actığımda 200 taş civarı meblanın harcandıgını gordum ben harcamamıstım hesabım kimsede de degildi evden biri de olamazdı bende google myaccount tan giris yapilan cihazlara baktım baska bir cihaz vardi.
Taslarımı geri alabikirmiyim diye bir destek mesajı attım olumsuz cevap aldım. Ondan sonra bu taşları neye harcadıgımı sordum ve 209 taşın iksir almak icin harcandıgını yazan bir mesaj aldım
Farklı cihazın girilmesiyle taş harcanması arasında 15dk vardı ve bu cihazın ekran görüntüsünü supercel e mesaj olarak ilettim ondan sonra bu cihazdan harcanıp harcanmadıgını sordum
Bana gelen mesaj hesap kurtarma mesajıydı bende istenilen bilgileri verdim bana sunları sormustu
Oyuna hangi ay basladınız
Hesabınızın calındıgınu ne zaman farkettiniz
Hesabınıza giris yaptıgınız cihazın modelleri
Oyunu hangi sehirde kurdunuz
Cevapladım ve olumlu mesaj geldi ve benden sifremi degistirmemi istediler
Ondan sonra hesabımı bir sürelıgıne engellemeri gerektığıni bu süre zarfında başka bir giriş yapılmassa surecin devam edecegini yazdilar. Yani hesabın bana ait olup olmadıgını teyit etmeye çalışıyorlar.
Bu ana kadar o farklı cihaz tarafından hic rahatsız edilmedim ve birdaha hic olmadı. Ayrıca supercell benden levelimi belediye seviyesine köyumun adıni vesaire sormadı.
Simdi soruyorum size boyle bir olay basınıza hiç geldi mi. Hesabımi ne kadar sure engellerler ve sizce bunu yapmama gerek varmı.Internetten arastirdim ve hesabı bir sureligine engelleme olayına hic rastlamadım. Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim
Saygılarımla

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O farklı cihazı googlr myaccount cihaz gecmisinde tekrar gordume şansıma ben baktığimda 10dk önce girildiği yazıyordu. Şifremi dün degistirmistim ve o cihazda hesabı kaldır seceneğini secmistim. Tekrar gorunce sifre degistirip tekrar hesabı kaldırdım ancak yaparken biraz sıkıntı yasadım yeni sıfreyi onaylarken sıkıntı oldu ama şükür sifre degisti. Ardından supercell den gelen destek mesajıni onayladım. Anlamadığım 2 adımlı dogrulama falan açıkken nasıl bağlanmış bir cihaz goruyorum. Yorumlarınızı bekliyorum yardimlarınızı eksik etmeyin

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar aynı cihazı yan hesapta da görüyorum ama hicbizama köyüme baglanma falan olmadı pc üzerinden bluestack de kullanıyorum o yüzden olabilirmi. İşin şoyle bir yanı da bana şu cihazdan giriş yapıldı diye mail de gelmiyor. Şifreyi her değiştirdiğimde bluestack tan de giriş yapıyordum. Supercel şuan 2 günlüğune engellemeyi başlattı bakalım bluestacktan hic girmeyeceğim ve bişeyler sezersem gmail değişikliği talep edeceğim.

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Bluestacks kullandın mı ?

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet hatta oyuna o cihazda başladım telefonum yoktu sonra ona ara ara girmeye başladım

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yine oluyor ancak tam bluestack kullandıgım zaman. Bluestackla alakalı mı acaba yardımlarınızı bekliyorum

Owl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Öncelikle geçmiş olsun. Ayarlardan bağlantılı cihazları öncelikle kontrol ediniz. Google play hesabınızın şifresini kontrol ediniz.

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Dün soyle bi olay oldu kardesim bluestacktan kendi hesabına girmisti ben bunun bilincinde değilken note 3 cihazını gördüm yine hesabı kaldır dedim. Biraz sonra kardesim gelip hesabınız kaldırıldı yazdı dedi. Nerdeyse eminin yani bunun bluestacktan kaynaklandığına ama o zaman taşlarım nasil kayboldu onu cözemedim. Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla

SağlamPlayer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar hesabim falan çalınmamış o bluestackin bir yanılgısı olduğu için baska cihaz gozukuyormus nasil diye sormayin eminim boyle olduguna. 2 gun gecti hesabim acildi girdim dedim oh be oyuna guncelleme geldigi icin destek mesajları silinmisti. Öglene dogru hesabınız kilitlendi dedi benden kod istedi yardim ve destek butonu çıktı. Bende dedim hay guncellemeye denk geldi kodu atmislardir muhtemelen ama mesajlar silinmisti. Desteğe mesaj attim ama kodu verirlermiydi diye kara kara düsünüyordum. Derken cevap gelmedenbyan hesaba girmek icin veriyi sifirladim oyunu acar acmaz kısa bir sure sonra bana hemen mail sordi kendi mailimi sectim. Secmez olaydım. Benim asıl carimin ustune yazdı 1 level hesabı ve bana mevcut köy bulundu demedi bunca olayı ustune buda oldu. Sonra o eski koyu baglamak icin desteğe mesaj attım bilgilerle beraber. Bu olayın icinden cıkılır mı arkadaslar. Benim kadar talihsiz baska bir clash oyuncusu yoktur heralde. 200 taş icin çalınmamış bir hesabı yok ettim ve simdi kurtarmaya çalışıyorum. YARDIM VEYA YORUM NE OLURSA EKSİK ETMEYIN LUTFEN ZOR DURUMDAYIM. Saygılarimla

Son mesajlar