Çizilen Note 5

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Kullanmaya devam etmelisin cepkask ta tamir gören cihaz garanti dışına çıkıyor. Sınırını verirlerse orasını bilmiyorum.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
O tuş parmak izi sensöründen dolayı çizilmeye dayanıklı değil mi?

tozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cepkask kaskoyu Samsung yetkili bayisinde yaptırdım. Ama parmak izi okuyucusunda bir sorun olmayacağını düşündüğüm için değiştirmemeyi düşünüyorum.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
bence cep kask çok gereksiz bahane bulup tamir etmiyorlar ve bir telefon 6 ay sonra eski konumuna düşüyor gözden düşüyor yani en azından bu benim şahsi görüşüm yani bir telefona kasko yaptırma gereği duymuyorum bunun için çok sağlam ve kalın olan zor şartlarda çalışan kişiler vs. için üretilmiş olan kılıflardan al yeter.

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ben Note 5 alsam kendimden çok korurum :D
Cep Kasko çok gereksşz bişey bence artı para veriyosun ohoooo
Kaliteli bi kılıf önede kaliteli bi jelatin-cam ve birazcık da özenle kullanmayla sen telefonu fiziksel (çizilme-ezilme-soyulma) olarak 3-4 yıl kullanırsın

tozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Türkiye'ye saat 21.00'da e-mail atmıştım cevap vermediler. Müşteri hizmetlerinin aradım resmen dalga geçtiler kullanıcı hatası diye ben de Samsung Amerika ya İngilizce e-mail attım cevap bekliyorum. Yarın aldığım Samsung Bayisine gidip kılıfı deri kılıfla değiştirmelerini telefonun da yenisini vermelerini isteyeceğim. İlk bir ay içerisinde değiştiriyorlarmış diye duydum.

S

SGS_5000

SDN Okuru
Samsung Türkiye'ye saat 21.00'da e-mail atmıştım cevap vermediler. Müşteri hizmetlerinin aradım resmen dalga geçtiler kullanıcı hatası diye ben de Samsung Amerika ya İngilizce e-mail attım cevap bekliyorum. Yarın aldığım Samsung Bayisine gidip kılıfı deri kılıfla değiştirmelerini telefonun da yenisini vermelerini isteyeceğim. İlk bir ay içerisinde değiştiriyorlarmış diye duydum.

değişim olmaz sadece home tuşu değişir...

tozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aldığım Samsung yetkili bayisine gittim. Orijinal kılıfın hatası dediler. Değişim isteniyor diye telefonu aldılar. İki hafta içerisinde gelecekmiş.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
bence cep kask çok gereksiz bahane bulup tamir etmiyorlar ve bir telefon 6 ay sonra eski konumuna düşüyor gözden düşüyor yani en azından bu benim şahsi görüşüm yani bir telefona kasko yaptırma gereği duymuyorum bunun için çok sağlam ve kalın olan zor şartlarda çalışan kişiler vs. için üretilmiş olan kılıflardan al yeter.
Doğru söze ne denir. Tamamen gereksiz şeyleri kakalama yöntemi. Cepkask ı telefona bu zamana kadar yaptırmadım yaptırmayı da düşünmüyorum.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Aynen hardcase kılıf ve kaliteli sert cam ekran koruyucu olayı çözer biraz paraya kıyacaksınız yani illaki dayanıklılık için iyi bir hardcase kılıf 100 tl verus markayı öneririm kendim de kullanıyorum verus thor ve verus iron shield