Cisco' nun iPhone' u: CIT400

Bu konuyu okuyanlar

chimera

Dekan
Emektar
Katılım
24 Kas 2006
Mesajlar
8,774
Reaksiyon puanı
543
Puanları
0


Cisco'nun kablosuz ürünler markası Linksys'in yeni ürünü iPhone CIT400, normal telefon görüşmelerinin yanısıra bilgisayara ihtiyaç duymadan Skype şebekesi üzerinden ücretsiz telefon görüşmesi yapmaya imkan tanıyor. Telefonun kablosuz özelliği, kapalı alanda 50 metre, açık alanda 300 metre konuşma mesafesi sunuyor.

Bir baz istasyon ve bir el ünitesinden oluşan iPhone CIT400, içerisinde Skype yazılımı yüklü olarak geliyor. Skype platformu üzerinden görüşme yapabilmeniz için Skype kullanıcı ismi ve şifrenizi telefon ayarlarından girmeniz yeterli. Bir görüşme yapmak istediğinizde, Skype adres defterinizden veya telefonda kayıtlı telefon numaralarınız arasından seçim yaparak görüşmek istediğiniz kişiyi arayabiliyorsunuz. Sizin standart telefon hattından veya Skype üzerindenaranmanız durumunda da iPhone CIT400 normal bir telefon gibi çalarak sizi gelen çağrı konusunda uyarıyor.

120 saat bekleme ve 10 saat görüşme süresine sahip olan iPhone CIT400, Skype Voicemail ve SkypeOut desteğine de sahip. Skype Voicemail ile iPhone CIT400 ile siz bırakılan sesli mesajları dinleyebiliyorsunuz.

SkypeOut ise Skype şebekesi üzerinden normal telefonları aramanıza imkan tanıyan bir kredi sistemi. SkypeOut sayesinde özellikle milletlerarası görüşmelerde büyük tasarruf sağlamanız mümkün.

Fiyatı 199 dolar+KDV

BİLGİ : CISCO
Alıntı : www.teknolatte.com
 
Üst