Cinsel suçlara indirim gelecek mi?

Bu konuyu okuyanlar

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Beyefendi olmadığını nerden biliyorsunuz, o zaman kaynak olmadan nasıl haberiniz oluyor. Ayrıca kaynak istediniz gösterdim ona rağmen laf ediyorsunuz gereksiz yere.
Evet, bende bunu diyorum, her insan unutur. Önemli olan tekrarlamamak. Zaten arkadaş yeni de olabilir tolerans gösterebilirsiniz bence.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
içerik ekibi çıktığından beri fazla üstlerine gidiyorlar gibi
Evet anlam veremediğim bir durum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet, bende bunu diyorum, her insan unutur. Önemli olan tekrarlamamak. Zaten arkadaş yeni de olabilir tolerans gösterebilirsiniz bence.
Her konuda kaynak gösterilmesi gerektiğini de arkadaştan duydum ilk defa

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
içerik ekibi çıktığından beri fazla üstlerine gidiyorlar gibi
İçerik ekibinin ben neden üstüne gidem tanımam etmem banane ama yazılan uslup veya kullanılan kelimeler normal mi sizce. Açtıkları konulara cevapta yazamıyacaz heralde alınırlar kırılırlar diye.
Sizin kaynağınız A haber heralde ne demek ... Oldu olacak HDP'li flan ilan etsinler bizi burada. Sürekli A haber takip eden yaşlı dayı muhamelesi gördük iki kelime yazdık diye.
Bir sorun veya memnuniyetisizlik varsa kusura bakamyın denir bir daha olmaz denir veya böyle bir kural yok istediğimiz yaparız denir konu kapanır. Sürekli bir onlarda son sözü söyleme ve üste çıkma çabası var.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
İçerik ekibinin ben neden üstüne gidem tanımam etmem banane ama yazılan uslup veya kullanılan kelimeler normal mi sizce. Açtıkları konulara cevapta yazamıyacaz heralde alınırlar kırılırlar diye.
Sizin kaynağınız A haber heralde ne demek ... Oldu olacak HDP'li flan ilan etsinler bizi burada. Sürekli A haber takip eden yaşlı dayı muhamelesi gördük iki kelime yazdık diye.
Bir sorun veya memnuniyetisizlik varsa kusura bakamyın denir bir daha olmaz denir veya böyle bir kural yok istediğimiz yaparız denir konu kapanır. Sürekli bir onlarda son sözü söyleme ve üste çıkma çabası var.
sırf size demedim ki zaten yeni başlamışlar herkes hata yapabilir herkesin yanlışı olabilir bizim onların yanlışlarını yüzlerine vurmak yerine onlara öneri vermemiz gerekr bence

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
O konuda siyasete girmek bir hata olabilir, ama kaynak konusunda o kadar da sert çıkış yapmamanız gerekirdi. Belki biz burada eski olabiliriz ama onlar foruma yeni girdiler. Onlara biraz daha tolerans gösterin bence.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Böyle bir indirim yapmayı cidden düşünen varsa vah halimize....

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Çocuk gelin muhabbetinde de şöyle bir durum var:
Tamam iş işten geçmiş. Bir şekilde resmi olmayan yollarla evlenmişler. Kızın yaşı küçük. Kocası şu an hapiste. Kız kocasının hapiste olmasından rahatsız. Olayın gerçek kişi olarak bir şikayetçisi de yok. Şikayetçisi kamu.

Eğer indirim bu tür durumlar için düşünülmüşse bence olabilir. Ama bu durum çocuk gelin sayısındaki artışı da beraberinde getirebilir. Bu da ayrı bir konu.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Gelmemeli
Hepsini bir hapisaneye kapatım korona bulaştırılmalı

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Arkadaşlar gelmeyecek ! sizi rahatlatacaksa nerden biliyorsun diye sormayın.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Arkadaşlar gelmeyecek ! sizi rahatlatacaksa nerden biliyorsun diye sormayın.
Resmi açıklama geldi zaten 4 suça af yok diye. Son 15 yıldır ne zaman AF dense bu cezalara gelmeyecek diye söyleniyordu. Ama halen algı yapıp gelecek diye belgesiz bilgisiz haberler yapıyorlar.
1-Terör, (FETO mensuplarınada AF yokmuş )
2-Kadına ve çocuğa cinsel istismar ve kadına şiddet,
3-Adam öldürme
4-Uyuşturucu”