Haber Çin'in Doğu Türkistan politikasına müslüman ülkeler de destek verdi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Samet UCA

Profesör
Aha son zamanlarda reis bir kaç milyon tl gönderecekti filistine pişman olmuştur eğer doğruysa :D

Mustafa.Demiral

Profesör
Çine yapılan suçlamalar asılsızmış bunun durdurulmasını istiyorlarmış.

Samet UCA

Profesör
Şey vardı bir ara pakistan bizim en iyi dostumuz postu kasıyolardı sosyal medyada. Bu nasıl dost yahu tost olmasın :D

SonicDash

Supporter
Yönetici
Moderatör
Eğer doğruysa besle kargayı oysun gözünü...
Filistin’e az mı yardım etmedik?

Usui Takumi

Profesör
Biz Filistin için yapmıyoruz o yardımları, iyilikleri Kudüs için yapıyoruz. Yoksa Rus ayısı ne kadar güvenilmezse Filistin de o kadar güvenilmezdir. Osmanlıyı arkadan vuranlar bunlar değil miydi? Bugün Araplar bugün Osmanlı'ya ettikleri ihanetin bedelini ödüyorlar. Yarın da bize ettikleri ihanetlerin bedelini ödeyecekler.

OzkanK.

Profesör
Bu olayın aslı nedir astarı nedir bilmiyorum.

Ama benim düşünceme göre. Adamlar Dünya üzerinde kendilerine destekçi arka çıkacak adam arayışında. ( Adamlar şuan zaten İsrail ile kafa kafaya zıt üstüne otomatikman Amerika ilede öyle. Dünyada çoğu ülke Filistini resmi olarak tanıyamıyor bile Amerika korkusuna.

Amerika çıkıyor Kudüs'ü İsrail'e verdim diyor veya başka bir yeri İsrail'e hediye ettim diyor. ( Suriye Golan tepeleri gibi.. Fİlistin halkıda kendince cephe arıyor. Ve İsrail ile Amerika ortak duşmanı olan kim var. RUSYA VE ÇİN...

Klavye başından konuşmak kolay. Çin'ede rest çeksin Rusya'yada Amerikaya'da bu ülke taş yesin sonra. ( Yaptıkları yanlışmı köküne kadar yanlış ama var olma çabakarı hep bunlar. Kendi topraklarını İsrail'e kaptırmamak için. ) O mantıkla bizimde yer yer İsrail ile ticari ve diplamatik ilişkilerimiz oluyor Filistin bizede cephe alsın kölrmesine...

@OzkanK. zalimin yardımıyla bağımsız olmaktansa ölümü seçerdim ben.
Bir Türk olarak tabii.
Bu hasleti de başkalarından beklemek sanırım beyhude.
Doğrusu beni de büyük hayal kırıklığına uğrattılar.

Son düzenleme:

OzkanK.

Profesör
@OzkanK. zalimin yardımıyla bağımsız olmaktansa ölümü seçerdim ben.
Bir Türk olarak tabii.
Bu hasleti de başkalarından beklemek sanırım beyhude.
Doğrusu beni de büyük hayal kırıklığına uğrattılar.
Lafa geldimi herkes böyle söyler ama REAL dünyada böyle olmuyor ve olmayacaktırda hocam...

Kurtuluş savaşında bile bize 200-300 yıl kan susturan en çok şehit verdiren ülke kimdir ? Rusya'dır. Ama Kurtuluş savaşında karadenizden yolladıkları silahlar altınlar cephaneler olmasa biz savaş flan kazanamazdık kolay kolay.
4-5 milyon Nufuslu bir ülke ve onlarca yıldır abluka altında. Hiçbir şekilde sana hiçbir şey yaptırmayan bir millet var karşında. Hee dur ben Çin' ede cepe alayım birazda onlar bana nefret duysun demek biraz afaki bir temenni oluyor bence...
Önce kendi ülkemi ve geleceğimi kurtarayım sonra oraya bakarız kafasındadır Filistinde... ( Dünya kamuoyunda kendine arka çıkacak ülke arayışında benim gözümde. )

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Lafa geldimi herkes böyle söyler ama REAL dünyada böyle olmuyor ve olmayacaktırda hocam...

Kurtuluş savaşında bile bize 200-300 yıl kan susturan en çok şehit verdiren ülke kimdir ? Rusya'dır. Ama Kurtuluş savaşında karadenizden yolladıkları silahlar altınlar cephaneler olmasa biz savaş flan kazanamazdık kolay kolay.
4-5 milyon Nufuslu bir ülke ve onlarca yıldır abluka altında. Hiçbir şekilde sana hiçbir şey yaptırmayan bir millet var karşında. Hee dur ben Çin' ede cepe alayım birazda onlar bana nefret duysun demek biraz afaki bir temenni oluyor bence...
Önce kendi ülkemi ve geleceğimi kurtarayım sonra oraya bakarız kafasındadır Filistinde... ( Dünya kamuoyunda kendine arka çıkacak ülke arayışında benim gözümde. )
Amacı ne olursa olsun kendini bu duruma getiren yine filistin ama doğu türkistana yapılanlar hiçbir akla vicdana sığmaz burada destek çıktı diye çin tarafından destek göreceğine de şahsen ihtimal vermiyorum

willkommen

Asistan
Filistinliler kendi topraklarını severek gönül rızasıyla Yahudilere sattılar. Öyle toprak sattılar ki İsrail devlet oldu en sonunda. Şu an başlarına ne geliyorsa babalarının dedelerinin yaptıkları yüzündendir. Filistin ya da Kudüs gerçek bir Türk'ün davası değildir. Bize ne Kudüs'ten. Şırnak, Hakkari, Hatay, Siirt trilyon kat daha kutsaldır bizim için. Arabın toprağından bize ne.

Son mesajlar