Çin'de tekrar 400 bin kişi karantinaya alındı ikinci dalga mı geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Trump acilen bir şeyler yapmalı.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sular durulmadı ki zaten. 10,2 milyon olmuş. 2. dalgayı düşünecek fırsat yok 1. dalganın dinmesi lazım.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
İnşallah görülmez ama ben 2. dalgayı da bekliyorum...

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Fahrettin Koca artık tatlı dili bıraksın direkt azarlasın bence hala toplu etkinlikler yapılıyor adamın dilinde tüy bitti güzelce anlatmaktan
Ben bu konuda bakan hakkında olumlu görüş sahibi değilim bu kadar vakalar artarken düğün salonu açılıyor ya, nikah solunu davetliye açılıyor bunlar Elzem midir? Şerh koymalıydı bu ve bu gibi kararlara

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ben bu konuda bakan hakkında olumlu görüş sahibi değilim bu kadar vakalar artarken düğün salonu açılıyor ya, nikah solunu davetliye açılıyor bunlar Elzem midir? Şerh koymalıydı bu ve bu gibi kararlara
Her şey onun elinde değil bence ya nerelerin açılacağına karar vermiyor tek başına

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Bu tiyatrocu hükümetlerin insan sağlığı ilgili bir kaygıları olsa sigarayı yasaklar, açlıktan ölümleri engellerdiler. Bana göre her zamankinden değişik bir tiyatro dönüyor. Ölümler var mı? var tabi. Ama daha fazla ölüm normal girpten var bunun için haber yapıldığını görmedim daha. Bir de toz maskesini virüs maskesi diye taktırmaları yok mu zorunlu olarak... Tam komedi. Bana göre asıl sıkıntı 5G.

aegeanfisk

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Benim görüşüm ne olursa olsun önlemler alınıp hayat devam etmeli. Artık önümüzü gördük ve alıştık duruma. Güney Kore örneği mesela pek bir yer kapanmadı ama önlemlerle hayatı devam ettirdiler.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Her şey onun elinde değil bence ya nerelerin açılacağına karar vermiyor tek başına
Tabi tek başına karar veriyor ancak çıkıp kurulun böyle bir tavsiyesi yok bizce uygun değil desin. Tabi bunu söylediğinde tepki alacağını biliyor ama bir bakan olarak açıklamalı

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Allah bildiği gibi yapsın o Çini

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Son düzenleyen moderatör:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Trump bir şeyler mi yapsın?
A üstadım, Trump bu, umurunda mı sandın?
Hatta ve hatta, Çin'de ikinci dalganın gelmesinden göbek atmıyorsa ben de birşey bilmiyorum! :)

Eğer bırakırsa, "Gerçek yüzünü gösterdi!" diye haber yapmayacağından eminsin demi?! :D
İkinci dalga Amerika'ya yansırsa yine sözlü atışmalar başlayacak...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
İkinci dalga Amerika'ya yansırsa yine sözlü atışmalar başlayacak...
Amerikada dalgalar hiç bitmez abicim, corona dalgası biter, siyah dalgası başlar, siyah biter, saray-pentagon dalgası başlar. O biter, tsunami dalgası, o bitince de hortum dalgası.

Dalgalar ülkesi mübarek. Niye?
Çünkü mazlumun ahı sürekli üzerinde gezinir durur.
Mazlum ah ettikçe arş titrer.
Arş titredikçe de zalimin gövdesi fırtınada parçalanan çürük kayığın tahtaları gibi dövünür durur.
Ve bu hep süregider.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Amerikada dalgalar hiç bitmez abicim, corona dalgası biter, siyah dalgası başlar, siyah biter, saray-pentagon dalgası başlar. O biter, tsunami dalgası, o bitince de hortum dalgası.

Dalgalar ülkesi mübarek. Niye?
Çünkü mazlumun ahı sürekli üzerinde gezinir durur.
Mazlum ah ettikçe arş titrer.
Arş titredikçe de zalimin gövdesi fırtınada parçalanan çürük kayığın tahtaları gibi dövünür durur.
Ve bu hep süregider.
Haklısın abi, bakalım ileride daha neler göreceğiz.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Bu Çinlilere dava açamıyozmu ?