Haber Çin'de tekrar 400 bin kişi karantinaya alındı ikinci dalga mı geliyor?

Constantin87

Profesör
Fahrettin Koca artık tatlı dili bıraksın direkt azarlasın bence hala toplu etkinlikler yapılıyor adamın dilinde tüy bitti güzelce anlatmaktan
Ben bu konuda bakan hakkında olumlu görüş sahibi değilim bu kadar vakalar artarken düğün salonu açılıyor ya, nikah solunu davetliye açılıyor bunlar Elzem midir? Şerh koymalıydı bu ve bu gibi kararlara

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi
Ben bu konuda bakan hakkında olumlu görüş sahibi değilim bu kadar vakalar artarken düğün salonu açılıyor ya, nikah solunu davetliye açılıyor bunlar Elzem midir? Şerh koymalıydı bu ve bu gibi kararlara
Her şey onun elinde değil bence ya nerelerin açılacağına karar vermiyor tek başına

willkommen

Asistan
Bu tiyatrocu hükümetlerin insan sağlığı ilgili bir kaygıları olsa sigarayı yasaklar, açlıktan ölümleri engellerdiler. Bana göre her zamankinden değişik bir tiyatro dönüyor. Ölümler var mı? var tabi. Ama daha fazla ölüm normal girpten var bunun için haber yapıldığını görmedim daha. Bir de toz maskesini virüs maskesi diye taktırmaları yok mu zorunlu olarak... Tam komedi. Bana göre asıl sıkıntı 5G.

aegeanfisk

Asistan
Benim görüşüm ne olursa olsun önlemler alınıp hayat devam etmeli. Artık önümüzü gördük ve alıştık duruma. Güney Kore örneği mesela pek bir yer kapanmadı ama önlemlerle hayatı devam ettirdiler.

Webhead

Dekan
İkinci dalgadan korkan Çin, günlük vakalarda artış olunca Pekin yakınlarında 400 bin kişiyi yeniden karantinaya aldı.
Birinci dalga bitmedi ki 2.dalga gelsin

Son düzenleme:

CapScroLL

Profesör
Yasaklı
Trump bir şeyler mi yapsın?
A üstadım, Trump bu, umurunda mı sandın?
Hatta ve hatta, Çin'de ikinci dalganın gelmesinden göbek atmıyorsa ben de birşey bilmiyorum! :)

Eğer bırakırsa, "Gerçek yüzünü gösterdi!" diye haber yapmayacağından eminsin demi?! :D
İkinci dalga Amerika'ya yansırsa yine sözlü atışmalar başlayacak...