Çin (Covid-19)'da başa mı dönüyor?

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,324
Jilin şehri kapılarını kapattı..

Çin i bu olaylardan dolayı sevmiyorum hatta nefret ediyorum ama bu virüs Dünya yı ilgilendiriyor umarım başa dönmezler bu arada bugün baya gezip geldim Ailemden başka kimsenin yüzünü görmüyordum :D

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544

İkinci Bir Dalga veya Çin Sınırların İçerisinde Herhangi Birşeyin Denemesi Yapılıyordur.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
İkinci Bir Dalga veya Çin Sınırların İçerisinde Herhangi Birşeyin Denemesi Yapılıyordur.
Ben hala bu virüsün öyle kolay atlatılamayacağı görüşündeyim. Farkındaysanız İngiltere, Rusya gibi bazı ülkelerde dalga dalga büyümeye devam ediyor.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
la çekikler bi kuaföre götürtmediniz ya.

Makina Alıp Evde Traş Olmaya Bakın. Bilhassa Son Gelen %40 Zam'dan Sonra Bu Şart Oldu Birçok Kişi İçin.

Ben hala bu virüsün öyle kolay atlatılamayacağı görüşündeyim. Farkındaysanız İngiltere, Rusya gibi bazı ülkelerde dalga dalga büyümeye devam ediyor.

Şuan Bazı Ülkelerin Normalleşmeye Geçmesi Evvelce Ellerinde Olan İlaçlar Sayesindeydi. Yani İlaçlar Zaten Ellerinde Vardı. Bunların İçinde İlacın Formulunu Bulan veya Sıfırdan Geliştiren Ülkelerde Var.

İngiltere ve Rusya Örneği İlginç ve Bir O Kadar Düşündürücü ki Ben Şuan Dünya Üzerinde Covid Salgınıyla İlgili Vaka Sayısı ile Ölü Sayısı Bazında Paylaşılan Verilerden Abd Başta Olmak Üzre Çin İngiltere Rusya Verileri Bana İnandırıcı Gelmiyor.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,424
Çin i bu olaylardan dolayı sevmiyorum hatta nefret ediyorum ama bu virüs Dünya yı ilgilendiriyor umarım başa dönmezler bu arada bugün baya gezip geldim Ailemden başka kimsenin yüzünü görmüyordum :D
Bende xboxımdaki oyundan başka birisini görmüyorum bari arkadaşlarla gta online oynuyoruz

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Mesela ben Çin'in bu kadar çabuk nasıl kurtulabildiğini bir türlü anlayamadım.
Bence Çin'in verdiği veriler yalan
Mesaj otomatik birleştirildi:

İNŞALLAH döner. Doğu Türkistan a yaptıklarını göz önünde bulundurunca bunlari kesesim geliyor ya ALLAH BELALARINI VERSİN İNŞALLAH

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Bence Çin'in verdiği veriler yalan

İNŞALLAH döner. Doğu Türkistan a yaptıklarını göz önünde bulundurunca bunlari kesesim geliyor ya ALLAH BELALARINI VERSİN İNŞALLAH

Size kesinlikle katılıyorum. Allah içindeki müslüman olanları korusun, gerisi benim de umurumda değil. Ha şimdi bazı arkadaşlar bu ifademi çok gaddarca bulsa da, sonuçta onlar da insan dese de Doğu Türkistan'da yaptıkları zulüm insanlığın en büyük yüz karalarından biridir. Ya çocuklarına zulüm ettiler, işkence yaptılar. Parmak kadar sabileri filistin askısı gibi işkencelere tabi tuttular. Zulümde, merhametsizlikte dünyada üstlerine yok bu zalim insanların.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Çin Dahil Diğer Saydıklarım (ki Çin de Vardı İçinde ) İlaveten Almanya Avusturya Birkaç Arap Devleti Hepsi Manipulasyon ...
Aynen!
Lakin bu virüsün öngörülemeyen yayılımı, bulaşı kendi başlarını da yakacaktır eminim. Zaten mutasyona uğramış çeşit çeşit versiyonları'nın çıktığı da söyleniyor.

• Beğen
Reactions: _X_

Hafiyye-iAbdülhamid-iSani

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,170
Size kesinlikle katılıyorum. Allah içindeki müslüman olanları korusun, gerisi benim de umurumda değil. Ha şimdi bazı arkadaşlar bu ifademi çok gaddarca bulsa da, sonuçta onlar da insan dese de Doğu Türkistan'da yaptıkları zulüm insanlığın en büyük yüz karalarından biridir. Ya çocuklarına zulüm ettiler, işkence yaptılar. Parmak kadar sabileri filistin askısı gibi işkencelere tabi tuttular. Zulümde, merhametsizlikte dünyada üstlerine yok bu zalim insanların.
O kadar haklısınız ki ne diyeceğimi bilemedim. Bir de bunu destekleyen insanlar var ne yazık ki Recep Baltaş abimiz bu zulmü destekliyor kafam almıyor bu adamın İslam ile derdi nedir diye

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
O kadar haklısınız ki ne diyeceğimi bilemedim. Bir de bunu destekleyen insanlar var ne yazık ki Recep Baltaş abimiz bu zulmü destekliyor kafam almıyor bu adamın İslam ile derdi nedir diye

Herkes Aslına Çeker.
Zulmü Desteklemekde Zulümle Eşdeğerdir Hatta Yerine Göre Yukarıdır.
Böylelerini Kendine Abi Diye Belleme.

Bildiğim Kadarıyla Kendisinin Dini İnancı Yok, Ateist Bir Birey.
Ateistlerin Genel Tavır ve Düşünceleri Gerçekleri İnkar Gözü Körlük Tahammülsüz Kalpleri Mühürlenmiş Merhamet Duygusu Kurumuş Tiplerdir.
O Yüzden Söyledikleri Safsatalara Kulak Asmamak, Bunun Yerine İnsani Olan Yaklaşım ve Değerlerle Hareket Etmektir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Allah inancı olmayan birinden ne merhamet, ne şefkat bekleyebilirsin. Adam müslüman değil ki bir müslümanın acısını yüreğinde hissedebilsin. Anasının, babasının gözleri önünde işkence edilen 8-10 yaşlarındaki masum bir yavrunun çığlıklarını duyabilsin.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,324
Keşke bir virüs daha çıksa ve sadece Çin liilere bulaşsa

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,324
Adamları Öldürmek Niyeti, Düşüncesi Yerine, Hidayet Sahibi Müslüman Olmaları Yönünde Dua Etmek Size Ne Kaybettirir ?

Böyle Düşünerek Günaha Girdiğinizi Unutmayın.
keşke onlarda sizin gibi düşünseydi ama evet haklısınız bu konuda

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Yarasa Olayı Tamamen Uydurma, Kanmayın Şu Yarasa Olayına.

100 Yılı Aşkın Bir Süredir Abd de Yaşayan Çinliler Sokakları Mahalleleri Var ve Tüm Örf Adetleriyle Orada Yaşamaktalar. Bu Durum Neden İlk Çinde Baş Gösterdi Gibi Haberler Yapıldı.

Bu Gerçeğin Işığında Realist Yorumlar Neticesinde Abd de Vaka Sayısının Olmaması Gibi Konuşmalardan Sonra, Abd'de Birden Bire Abartılı Sayılara Ulaşıldı Nedense.

Ayrıca Yeni Yeni Yedikleri Birşey Olsa Neyse. Yüzyıllardır Adamlar Yarasa ve Envai Canlı Yiyor. Neden Şimdi Baş Gösterdi ?

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Dünya, Devlet Başkanı'nın fanatik taraftarlarıyla birlikte karantina karşıtı gösterilere katıldığı, mangal partileri düzenleyip jet skiye bindiği, ölümler sorulduğu zaman ise 'Ne olmuş yani? Üzgünüm. Daha başka ne yapmamı bekliyorsunuz?' dediği ülke Brezilya'ya çevrildi. Ölüm sıralamasında dünyada altıncılığa yükselen Brezilya'nın ve Güney Amerika'nın en büyük kenti Sao Paulo'dan gelen fotoğraflar ise, kelimenin tam anlamıyla dünyayı sarstı.

1589501744894.png

Brezilya ihmalinin faturasını galiba çok ağır ödeyeceğe benziyor. Devlet başkanı hala oyun oynaş peşinde, oralı bile olmuyor. Bana göre bu ihmal onun tahtını sarsabilir.

• Beğen
Reactions: _X_

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
O kadar kalabalıkta ne kadar dikkat edersen et çevrede insanlarda fazlasıyla kirli olacaktır. Düşünsenize kişisel bakımınızı yapıp evden çıkıyorsunuz is yerine gidene kadar kaç insanla dipdibeler 0 mesafedeler. Hastalık için komplo teorisine gerek yok bu kadar kalabalık bile yeterli. Hele ki nufuslarina göre hasta sayısı da çok az gözüküyor. Allah kimseyi hastalıkla kazayla belayla sınamasın.

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487

Bunlar hiç uslanmıyor.