Haber Çin: " AIDS yüzünden ABD'yi sorumlu tutan var mı?"

Didem Ergin

Profesör
İçerik Ekibi
Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: " AIDS ilk olarak 1980'lerde ABD'de keşfedildi ve dünyaya yayıldı. Büyük bir acıya neden oldu. ABD'yi sorumlu tutan var mı?"

20200420_221434.jpg

bud

Profesör
Yasaklı
Bu ne virüs yarıştırmaca mı oynuyoruz? Virüsün kaynağı yaban hayvanlarla beslenmeyse Çin bunu ortadan kaldırmakla yükümlü. Diğer ülkelerin tazminat isteği ise yerinde.

Naim-sdn

Üyecik
Çin Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü: " AIDS ilk olarak 1980'lerde ABD'de keşfedildi ve dünyaya yayıldı. Büyük bir acıya neden oldu. ABD'yi sorumlu tutan var mı?"

Ekli dosyayı görüntüle 94402
Bence iyi demişler. Bence bu olayın eğer insan eliyle bir sorumlusu varsa ve bu bir devlet ise bu işi yapacak ilk devlet usa dır.
Benim bir sorum olacak forumda yeniyim ve birşey sormak istiyorum ama paylaşım yapacağım yeri bulamadım yardımcı olabilecek biri var mı

OzkanK.

Profesör
Çin'i gram sevmem ama bu Korona muhabbetine tek Çİn'in başına yıkamayız. Adamlar Yışbaşından beri salgın ile cebelleşiyor salgın var tedavisini bulamıyoz yardım edin maske stoğumuz yok sağlık ekipmanı lazım dedikçe Amerika bir şey olmaz yaz gelsin geçer dedi. İngiltere bir şey olmaz Sürü bağışıklı kazanırırsınız dedi. İtalya İspanya tınlamadı flan şimdi tüm ihale Çin' yıkılmaz.

Amerika İngiltere'nin flan son 50 yıldır öldürdüğü insanın karıştırdığı ülkenin haddi hesabı yok. Kim ona bir şey diyebildi de Çin'e diyecekler. Kore'de ölen insanlardan tut Vietnamda ölenlere yakın zamanda Irak'ta ortadoğuda ölen milyonların Afganistanda ölen milyonların hesabını veya kurulan desteklenen beslenen Terör örgütleri ile karıştırılan ülkeler giden paralar giden canların hesabını kim verecek Amerika adına ?