Cihazımda Dvd Okuyucu Yok Ve Usb Kullanamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Benim Windows 10 um sorunlu parametreleri yanlış ayarlıyor bu yüzden 2 aylık gamebook um saçma sapan oyunlarda ısınmadan kasıyor bütün driverları felan güncel silip tekrar da yükledim formatta attım sıkıntının win10 dan kaynaklandığını win8 yüklemem gerektiğini söyledi forumdakiler, win 8 veya 7 yükle demiştiler 8 i yüklerken de aynı sorunları yaşarmıyım bu gpt olayı felan olurmu eğer olmazsa win 8 de yükleyebilirim veya 8.1

Son düzenleyen moderatör:

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
benim Windows 10 um sorunlu win 8 veya 7 yükle demiştiler 8 i yüklerken de aynı sorunları yaşarmıyım bu gpt olayı felan olurmu eğer olmazsa win 8 de yükleyebilirim veya 8.1
Senin Windows 10'un sorunluysa temiz kurulum ile kur, 8 7 yükle diyenleri sallama.
Soruna gelirsek Windows 8, 8.1'i UEFI sisteme kurabilirsin evet.

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Deamon tools ile yükle denmişti en başta bu seferde pc deki windowsu silemeden deamon tools ile yüklemeye kalktım win 7 yi yüklerken de hata oluştu böyle kaldı her açılışta bu sorunu veriyor şimdi sanırım en iyisi win 8 indirip onu kurmam olacak win 10 çok sıkıntı çıkartıyor şimdi bu 8 i indirip direk usb ye yazdırayım ozaöan ben değil mi

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 499

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Çok teşekkürler ustam yardımın için şimdi indiriyorum yaklaşık 1 saate iner dediğin gibi kurucam olmadı zaten win10 pc ile geldi kodu felan var tertemiz bi win10 formatı atıcam en kötü yardımlarınız için tekrardan çok teşekkürler beyler ntfs nin de gözükmeme sebebi security menüsünden miş bir videodan gördüm

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Alındım şimdi en kötü ha.Helal olsun daha bir şey demiyorum.:(;)Teşekkürlük bir şey yok.

mhmtshn101xx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pascal multiboot extreme ile rahatlıkla format işlemini halledebilirsin kardeşim.

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pascal multiboot extreme ile rahatlıkla format işlemini halledebilirsin kardeşim.
Aynen ustam deamon tools tarzı mı çünkü onunla win yüklemeye kalktığımızda sürücülere erişemiyorum şuan win10 yüklü win 10 u silemiyorum biostan girmeyince eğer bu programla oluyorsa güzel olur

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
En son bilgisayarcı kokusu geliyor burnuma.;):confused:

mehmet akif tufan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Beyler allah razı olsun internetten 8.1 pro nun keyinide buldum şimdi yükleniyor yardımlarınız için tekrar tekrar teşekkür ederim zarla zorla hallettik allaha şükür :D

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    2 MB · Görüntüleme: 724

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Bahsedilen multiboot programı içinde çeşitli Windows sürümlerini barındıran toplu bi paket, olayla bi ilgisi yok.