Soru Cihaz sürümünü yükseltme

Arife F`

Asistan
HTC desire 816G model telefonu android 6 veya daha yüksek olacak şekilde yükseltmem gerekiyor. Telefonu demin rootladım (kingroot ile) şimdi bu sürüm yükseltme işlemini nasıl yapacağım? Yardımcı olabilir misiniz

EFI Shell

shellx64.efi
İçerik Ekibi
HTC desire 816G model telefonu android 6 veya daha yüksek olacak şekilde yükseltmem gerekiyor. Telefonu demin rootladım (kingroot ile) şimdi bu sürüm yükseltme işlemini nasıl yapacağım? Yardımcı olabilir misiniz
Telefonunuz için Custom ROM bulabilirseniz tabii yüksek Android sürümlü var ise Custom ROM'u indirin bilgisayarınıza. Daha sonra telefonunuzu PC'ye bağlayın ve ROM'u kurmaya başlayın internetteki yönergeleri takip ederek. :)

DebianUser

Asistan

Dostum eğer saçma programlar ile Android sistem dosyalarını değiştirmeye kalkarsan SoftBrick yapma ihtimalin var. Telefonun sistem özelliklerine uygun Custom ROM bulup telefona kurman lazım. HTC'ler MTK işlemcili oluyordu sanırım SmartPhone Flash Tool kullanabilirsin.

Ecomanya

Profesör
Zamanında aynı olay LG G3de başıma gelmişti. Bu tür işlemleri yaparken kullandığınız programlara dikkat edin.

Son mesajlar