Cihaz kişiselleştirme hizmetleri nedir ?

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
One ui 2.5 öncesinde böyle bir uygulama yoktu. Yanlış hatırlamıyorsam tabi ki...
Bu uygulama ne işe yarar baktım da özellikleri zaten her android telefonda var gibi. Kaldırmalı mıyım?
Screenshot_20201130-025804_Settings.jpg

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Az önce kaldırmış bulunmaktayım. Kaldırmadan önce çözünürlüğü de 2k dan 1080p ye çekmiştim. Şuan telefona bir şeyler oldu. Belirgin bir hızlanma hissediyorum. Psikolojikte olabilir. Ama var bir şeyler cihaz kendine geldi sanki

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Şimdi öncelikle kendimin deneyimlediğim kadarıyla cihazda öyle ahım şahım değişiklik yapmıyor. Fakat klavyede Facebook a gireceksen otomatik kullanıcı adını söylüyor. Klavye ye kullanıcı adını öğretmen gerekiyor biraz zaman alıyor o yönden pratik.
2.olarak mesela youtube da video paylaşacaksın paylaş dediğin anda sık konuşulan kişiler 4 kişi direk kısayol olarak çıkıyor. Kapatınca kişiler çıkmıyor. WhatsApp a girip kişiyi seçmek gerekiyor. Performans olarak fazla bir kayıp yaşatmasa da fark ettiğim kadarıyla belirgin bir pil kaybı yaşatıyor. Başka da dikkatimi çeken bir özelliği olmadı. Yapay zeka ve makine öğrenmesi ile alakalı bir programmış. Ben kapattım. Pek bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum. Deneyimleyenler paylaşımda bulunabilir.

Tamer64

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hizmetin sağladığı özelliklere şöyle bir bakınca bunların tamamıyla gereksiz şeyler olmadığını düşündüm. Bu sebeple kapatmadım.

Ekli dosyalar

• CihazKişiselleştirmeHizmetleri.png
    CihazKişiselleştirmeHizmetleri.png
    257.3 KB · Görüntüleme: 567

Son mesajlar